Bu Altcoin, Yeni Paydaşlıklar ve Listelemelerle Fırladı! İşte Detaylar…

0

Bir altcoin projesi, büyük borsalarda listelendikten ve dev DeFi projeleriyle ortaklık yaptıktan sonra 24 saatlik işlem hacminde %2.000’lik patlama yaşadı. DeFi dünyasının en yeni soluğunu, analist Jordan Finneseth eşliğinde incelemeye başlayalım…

Günün yıldız altcoin projesi: Enzyme Finance (MLN)

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere, DeFi projeleri, küresel finans piyasalarını şekillendirebilen ve bireysel yatırımcının para yönetim şeklini değiştirebilen, Blockchain tabanlı geleceğin ekosistemleridir. Dünyanın yavaşça içine çekildiği DeFi projelerinin, kullanıcıların “kasalar oluşturmasına ve ölçeklendirmesine” olanak tanıyan son teknolojisi ise Enzyme Finance oluyor. MLN’nin teknik incelemesi ise şu şekilde…

MLN’nin teknik kısmında, göz çarpan ilk nokta 30 Haziran’da 65 doları gördüğünden bu yana, fiyatının %92 artarak 5 Haziran’da gün içi en yüksek 125 doları bulması oluyor. Temmuz ayında MLN’nin patlama yaşamasının üç temel nedeniyse token likiditesi, yatırımcı erişimini artırmaya yardımcı olan birkaç yeni borsa da listelenmesi ve Yearn.finance ile yeni bir ortaklık yapması ve ardından protokole kilitlenen değer miktarındaki artış oluyor.

MLN’nin ilk atağını borsalarda listelendikten sonra gerçekleştiriyor

Analist Jordan Finneseth’in de belirttiği üzere, borsalarda listelenmek fiyat ve işlem hacminde ani yükselişlere neden olabilmektedir. Son patlama ise MLN’nin lider kripto borsası Binance’te listelenmesinden sonra gerçekleşiyor. Borsaya giriş yaptıktan sonra %55’lik ilk artışını yakalayan Enzyme Finance, 125 dolara yükselerek son 24 saatlik işlem hacminde %2.000’den fazla artarak 148 milyon dolara ulaşıyor. Binance’in Twitter duyurusu ise şu şekildeydi:

Ek olarak, Enzyme’in Binance’deki listelenmesi, MLN’nin kripto para borsası Gate.io’ya eklenmesiyle daha da güçlendi ve her iki liste de proje ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase’de işlem görmeye başladıktan yaklaşık bir ay sonra gerçekleşti. Projenin DeFi’lerle olan ortaklığı da zirvenin kesinleşmesine neden oldu.

Altcoin Enzyme Finance’in DeFi ortakları dikkat çekiyor

Listelenmesi dışında, Enzyme Finance’e ivme kazandıran ikinci gelişme DeFi ortaklıklarıyla geldi. Enzyme ve Yearn.finance arasındaki işbirliğinin 5 Temmuz’da projenin resmi Twitter hesabı üzerinden şu şekilde duyuruldu:

Bu ortaklık sayesinde, Yearn kasalarının artık Enzyme’deki portföy yöneticilerinin genel yatırım stratejilerinin bir parçası haline gelmesi, Enzyme Finance’i en geniş kapsamlı ve çapraz entegre DeFi platformlarından biri haline getiriyor. Böylece yatırımcıların Enzyme’e olan ilgisi üçüncü defa katlanmış oluyor.

Yatırımcılar Enzyme Finance havuzlarına hücum ediyor

Son olarak, yukarıdaki duyurulardan sonra, DeFi pulse verilerine göre Enzyme Finance havuzları iki kattan fazla artarak 40 milyon dolardan 110 milyon dolara yükseliyor. TVL oranında yaşanan bu patlama, analiste göre Enzyme Finance ve Unslashed Finance arasındaki işbirliğine kadar uzanıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.