Bu Youtuber, Yalnızca Kripto Para Kullanarak 10 Ülke Gezdi

0

Kripto paraların genel geçer anlamda aldığı sabit eleştrilerden birisi de, bu ürünlerin dünya genelinde pek fazla bir kullanım alanına sahip olmadığı. İnsanların kripto para harcaması yapmasının zor olduğu ve birçok işletmenin kripto para kabul etmediği, aslında çok genel geçer bir ön kabul ancak bir Youtuber, bu alanda yanlış bilinen gerçekleri ortaya dökmek için çok ciddi bir çalışma yaptı.

Avustralya’da yer alan bir Youtuber olan ve Gold Coast adlı kanalın da sahibi olan bir gezgin, sadece kripto para kullanarak 12 haftalık bir süre içerisinde 10 farklı ülke gezdi. Bu gezdiği ülkeler arasında 16 farklı şehre de uğrayan başarılı yayıncı, bu sayede kripto paraların rahatlıkla kullanabileceğini insanlara gösterdiğini düşündüğünü aktardı.

Başarılı isim, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

”Kripto paralar aslında kullanım alanına sahip ancak biz kullanma konusunda zorluk yaşıyoruz. Aslında kripto para kabul eden şirketleri basit bir Google (NASDAQ:GOOGL) araması ile bulmak mümkün. Ben de bunu yaptım. Daha sonra da bu şirketleri ve kurumları temele aldığım bir gezi yaptım. Üç ay boyunca süper bir gezi geçirdik ve sadece kripto para kullandım. Sadece Hodl etmek istediğimden harcarken elim pek gitmedi, onun dışında gerçekten her şey de çok güzeldi. Bu gezi rotasını diğer kripto para yatırımcılarına da tavsiye ediyorum.”

Bu Youtuber, Sadece Kripto Para Kullanarak 10 Ülke Gezdi yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.