Büyük Fonlar Artık Bu Altcoin Projesine Yatırım Yapıyor!

0

Son haftalarda bir altcoin, yeni ortaklıklar ve kullanım durumlarıyla süreli yatırımcıların karşısına çıkıyor. Multi-milyon dolarlık fonlardan yatırım alan saf bir proof-of-stake (PoS) blockchain ağı olan Algorand, ağın benimsenmesi açısından ivme kazanmaya devam ediyor.

Multi milyon dolarlık fonlardan, Algorand destekli projelere yatırım

Geçtiğimiz günlerde Michael Arrington’ın kripto girişim sermayesi firması Arrington Capital Management, Algorand blockchain’inde inşa edilen projelere için 100 milyon dolarlık bir fon başlatıyor. Arrington Algo Growth Fund (AAGF) olarak adlandırılan fon, tokenlere yatırım yapacak. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak da bildirdiğimiz üzere Arrington, XRP’ye yönelik de bir fon kurmuştu.

Bunun yanı sıra 2 Haziran’da bir başka girişim sermayesi firması olan Borderless Capital, Miami’de yerel şirketlerin Algorand teknolojisinden yararlanarak ödemeler ve sermaye piyasaları için çeşitli platformlar oluşturmasına yardımcı olmak için 25 milyon dolarlık bir fon başlayacağını duyurdu.

Popüler altcoin için birçok ortaklık duyurusu da yapıldı

Algorand’a yönelik oluşturulan fonların yanı sıra, altcoin projesi kurduğu pek çok ortaklıkla gündeme geliyor. Örneğin bir NFT platformu olan Curate, bir ödeme seçeneği olarak ALGO’yu entegre edecek ve Algorand blockchain’inde NFT’lerin çıkarılmasını sağlayacak. Bu entegrasyon, Temmuz ayının sonlarına kadar tamamlanmış olacak.  Projenin kurduğu bir diğer ortaklık ise Curvegrid ile oldu. Curvegrid, MultiBaaS NFT Bridge’i Algorand ekosistemine getirmek için Algorand Vakfı ile anlaştığını 7 Haziran’da duyurdu.

Öte yandan merkezi olmayan ödeme ağlarına odaklı küresel bir sağlık teknolojisi şirketi olan MAPay, Bermuda’dan başlayarak sağlık sisteminin verimliliğini artırmak adına kendi stablecoin’ini Algorand üzerinde çıkaracağını duyurdu. Öte yandan Algorand, küresel eğlence şirketi Eros STX Global Corporation’ın sahip olduğu lider bir üst düzey eğlence platformu olan Xfinite ve Eros Now ile de el sıkıştı. Geleneksel finans alanındaki yatırımcılar ve platformlarla ortaklık kurulması, Algorand’ın blockchain ağının büyük ölçüde benimsenmeye başlandığının sinyalini veriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.