Cardano, ADA İçin Dev Planlarını ve Stratejilerini Paylaştı!

0

Cardano (ADA) Vakfı, gelecek yıl 50 bankayı bünyesine katmayı hedefliyor. Blockchain ayrıca kullanıcı varlığını ve cüzdan adreslerini artırmayı amaçlıyor. Kripto para projesinin hedeflerini detaylı inceleyelim…

Cardano’dan ADA için kritik planlar ve stratejiler

Piyasa değerine göre, beşinci en büyük kripto para birimi olan Cardano (ADA), diğer kripto varlıkları düşüş aşamasında olsa bile, şu anda 1,43 dolar ile yükselişte. Blockchain, yaklaşmakta olan Alonzo hard forku ile akıllı sözleşmeyi uyumlu hale getirecek önemli bir geçiş aşamasına tanıklık ediyor. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, hard fork projenin Ethereum, Solana ve Polkadot’a karşı rekabet etmesine yardımcı olacak ve Dapps için büyüyen bir merkez haline gelecek.

Ağda devam eden kritik güncellemelerin ortasında, CEO Frederik Gregard’ın ağ için yaklaşan hedeflerini açıklamasıyla Cardano Vakfı dün beş yıllık stratejisini başlattı. Proje, kitleler tarafından yaygın bir şekilde benimsenmesini sağlamaya ve mevzuata odaklanıyor. Cardano’nun 2022 öncelikli hedefi, 50 bankayı bünyesine katmaktır. Bu, Cardano vakfını rutin finansal işlemlere yerleştirecek. Bununla birlikte, bankalardan destek almak için Cardano’nun öncelikle Blockchain’ine daha fazla kullanıcı çekmesi gerekiyor.

Cardano (ADA), 2022 yılına kadar 50 bankayı güvence altına almayı planlıyor

Cardano’nun gelecek yıl ADA’yı kullanacak 50 bankayı bünyesine katma hedefi, Blockchain’in daha büyük bir müşteri tabanını güvence altına alacak. Geleneksel kullanıcıları da dahil olmak üzere tüm grupları hedefliyorlar. 

Cardano Vakfı’nın amacı, Defi‘yi bankalar gibi düzenlenmiş bir alana alarak finansal kapsayıcılık için birlikte çalışabilirliği artırmak ve Defi ekosisteminde hükümet ve kurumsal inancı artırmaktır. Bankacılık ortaklığı, Cardano kullanıcılarının fiat’ı kolayca ADA’ya dönüştürmesini ve bunun tersini de sağlayacak.

Kullanıcı tabanı kazanmak için kısa vadeli hedefler

Bir Blockchain gezgini oluşturun ve çalıştırın –Dokümantasyon geri bildirimi– Bir eğitim programı oluşturun; Cardano Vakfı içindeki teknik anlayışı artırmakla kalmayıp, aynı zamanda verilere kolay erişim sağlayarak kurumsal güven açığını azaltmak ve gelecekteki kullanıcı tabanını genişletmek.

Uzun vadeli hedefler

Cardano, cüzdan adreslerinde büyümeyi teşvik etmeyi ve on-chain aktivitede çeşitliliği artırmayı hedefliyor. Düzenlenmiş Defi piyasasının düzenli kalmasına yol açacak. Ancak artık aracı desteğine gerek kalmayacak. On-chain çeşitlilik ve cüzdan adresindeki artışla birlikte Cardano’nun hedefi, aracılara bağımlılık ile düzenlenmiş ve erişilebilir bir merkezi olmayan finans sistemi arasındaki boşluğu kapatmaktır. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.