Çarpıcı Bitcoin Fiyat Varsayımı: Bitcoin 2025 Yılında…

0

Yaptığı analistlerle her zaman gündeme gelen ünlü analist Willy Woo, Bitcoin fiyatı hakkında yeni bir tahminde bulundu. 2025 yılında sadece Bitcoin‘in piyasa hacminin 1 trilyon dolar seviyesine ulaşacağını ifade eden Woo’nun daha önceki tahminleri tutmuştu.

2013 yılında kripto para piyasası için yaptığı tahmininde 1 trilyon dolar piyasa hacminin görülebilecek olduğunu ifade eden Woo bu iddiasını tutturdu. Çünkü 2017 yılında kripto para piyasa hacmi yaklaşık 900 milyar dolar seviyelerine kadar ulaşmıştı.

Bitcoin’in tek başına 1 trilyon dolar piyasa hacmine ulaşacağını düşünen Woo, fiyat tahmini beklentisini de 100.000 dolar olarak açıkladı. 2025 yılına kadar BTC’nin 100 bin dolar olacağını ve dünyada artık çoğu insan tarafından kullanılacak olduğunu ifade eden Willy Woo, bu düşüncesinde yalnız değil.

Önümüzdeki birkaç yıl içerisinde 100.000 dolar tahminini yapan birçok ünlü analist ve yatırımcı mevcut.

Ancak Bitcoin fiyatının ne kadar olacağını kestirmek mümkün değil. Zira 2018 yılı içerisinde de farklı fiyat tahminleri yapılmış ve BTC 3.500 dolar seviyelerine kadar gerilemişti. An itibarı ile BTC’nin tekrar güç kazanmasından sonra yüksek fiyat tahminleri analistler tarafından yapılmaya başlandı.

Dünyada yaklaşık 25 ila 50 milyon arasında Bitcoin kullanıcısı olduğu tahmin ediliyor. Önümüzdeki yıllarda bu oranın artması ve Bitcoin’in daha fazla insan tarafından kullanılması ile birlikte sınırlı arzı olan BTC, ciddi fiyat seviyelerine ulaşabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir. Analist görüşlerini bilgilendirme amaçlıdır.

Haberin devamı: Çarpıcı Bitcoin Fiyat Tahmini: Bitcoin 2025 Yılında… ilk olarak Bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.