Civilization VI beklenen güncellemeyi aldı

0

Geliştiriciliğini Firaxis Games’in üstlendiği Civilization VI‘nın çıkışından 3 yıl geçti. Keşfet, yayıl, sömür ve yok et ilkelerinin geçerli olduğu yapıma ücretsiz bir güncelleme geliyor.

Civilization VI Battle Royale modu ile yenilendi

Zorlu şartlarla ve acımasız rakiplerle savaşarak ayakta kalma konseptine dayalı olan Battle Royale modu, yeni durağında PUBG’deki halinden biraz farklı. “Red Death” adıyla yayımlanan güncelleme, son kalanın hayatta kaldığı ve sürekli daralan bir alanın hüküm sürdüğü bir oyun yapısına sahip.

En fazla 12 kişi birbiri ile savaşacak ve bu kişiler çürüyen bir gezegenden kaçmak için son nefesine kadar mücadele verecek. Civilization VI Battle Royale modunun hikayesine göz atıldığında Dünya’nın artık nükleer savaş yüzünden yaşanmaz bir hale geldiğini görüyoruz.

İlgili oyun modunda zaman geçtikçe kırmızı bir ölüm bulutu yavaşça insanların üzerine çökmeye başlıyor. Gezegenden sadece 1 kişi kaçabiliyor. O kişi, yaşayan tek kişi olacak. Buna ek olarak Red Death, en az 2 kişi ile oynanabiliyor.

Yeni oyun seçeneği hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. Ayrıca Civilization VI Battle Royale modu için de “buraya” tıklayabilirsiniz. İyi seyirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.