Cyberpunk 2077 ile ilgili yeni ayrıntılar doğrulandı

0

Tanıtıldığı E3 2018 etkinliğinden bu yana tüm konsol oyuncuları tarafından merakla beklenen Cyberpunk 2077 ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Oyunun oynanışına dair yeni bilgiler Pawel Sasko tarafından bir podcast’te doğrulandı. Sasko, Cyberpunk 2077‘deki düşmanların siber yazılımlara bağlı olmak farklı yeteneklere sahip olacağını doğruladı.

Cyberpunk 2077’de yoldaşlar kontrol edilemeyecek

Sasko yaptığı açıklamalarda ana karakterin kendine özel yeteneklerin olacağını söylüyor. Bunun yanı sıra oyunda eşlik edecek yoldaşların, oyuncu tarafından kontrol edilemeyeceği de belirtilenler arasında yer alıyor.

Ayrıca Flathead hakkında daha fazla bilgi açıklandı. Yapay zeka desteği ile gelecek oyunda yapay zeka sayesinde devralma, kontrol aygıtları, nesneleri sökme ve eşya toplama gibi birçok eylem otomatik olarak gerçekleştirilebilecek. Eşyaların da yalnızca belirli bölgelerde toplanacağı söyleniyor. Yani oyunun her yerinde yağmalama yapmak mümkün olmayacak.  Cyberpunk 2077’nin yeraltı alanlarına sahip olacağı ve oyuncuların yüzebilecekleri de doğrulandı.

Cyberpunk 2077, Nisan 2020’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için kullanıma sunulacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.