Daha uygun ses, daha yeterli performans: Boom 3 ve Wonderboom 2

0

Taşınabilir hoparlörlere olan ilgi her geçen gün artıyor. Müziği gittiği her yere taşımak isteyen ve bunu yaparken ses kalitesinden ödün vermek istemeyen kullanıcılar kendilerine uygun bir Bluetooth hoparlör ediniyor. Gün geçtikçe bu pazar da daha rekabetçi bir hale geliyor. Son olarak, Ultimate Ears tarafından tanıtılan Ultimate Ears Boom 3 ve Wonderboom 2 modelleri de Bluetooth hoparlör rekabetine katıldı.

Ultimate Ears Boom 3 ve Wonderboom 2 rekabete katıldı

Ultimate Ears hoparlör ailesinin küçük üyesi Wonderboom yenilendi. Kompakt boyutlarıyla dikkat çeken hoparlör, tek şarj ile 13 saatlik performans sergiliyor. 30 metreye ulaşan Bluetooth kullanım alanıyla dikkat çeken Wonderboom 2, 30 dakika boyunca 1 metreye kadar suyun içinde kalabiliyor. IP67 sertifikasıyla suya ve toza karşı son derece dayanıklı olan ürün aynı zamanda 1,5 metreye kadar olan düşmelerden de etkilenmiyor.

360 derece açıyla ses yayan hoparlör, Wireless Stereo ses sistemiyle suyun altında da ses dalgalarını iletebiliyor.

Boom 3 modeline baktığımızda da yine karşımıza IP67 sertifikası çıkıyor. Motosiklet ceketleri ve yangın söndürme kıyafetleri için üretilen, iki tonlu yüksek kaliteli kumaşla yeniden tasarlanarak dayanıklılık anlamında güçlenen hoparlör, 45 metreye kadar kablosuz kullanım sunuyor.

Ürünün üst kısmında yer alan yeni özel tuşu, telefonu sürekli taşımaya gerek bırakmadan şarkıları doğrudan hoparlörler üzerinden başlatmaya, duraklatmaya ve değiştirmeye olanak sağlıyor. Kablosuz şarj özelliği bulunan hoparlör için ekstra olarak Ultimate Ears POWER UP şarj yuvası alınması gerektiğini belirtelim. Boom 3, yeniden konumlandırılan USB portu sayesinde serinin eski üyelerinin aksine dik olarak şarj edilebiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.