DENT ve Samsung İş Birliği Yapıyor

0

Kripto para sektörünün bilinen projelerinden birisi olan DENT, yatırımcılarına bugün çok güzel bir haber verdi. Firmadan yapılan açıklamada, Samsung’un amiral telefon modeli Galaxy S10’da yer alan kripto para cüzdanında DENT’in de desteklendiği duyuruldu ve bu haber kripto para sektöründe hemen geniş bir yankı uyandırdı.

DENT fiyatını bir anda yukarı çeken bu açıklama sonrasında, kripto para sektörünün bir kısmı çok memnun olurken, konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

”Size çok güzel bir haberimiz var. Samsung’un en son model telefonu Galaxy S10’da yer alan kripto para cüzdanında DENT satın alım işlemi yapabileceksiniz. Bu derin iş birliği sonrasında nasıl DENT alacağınızı görmek için lütfen aşağıdaki videoyu izleyin ve basit bir şekilde DENT almanın keyfini siz de yaşayın.”

Yapılan açıklama kapsamında görüleceği gibi, DENT kripto parası bundan sonraki süreçte Galaxy S10 telefonlar üzerinden alınabilecek ve Samsung’un telefondaki cüzdan uygulamasında rahatlıkla depo edilecek.

Bu gelişme elbette kripto para sektörü için büyük önem taşıyor. Özellikle Samsung’un yaptığı bu hamle, kripto para konusunda bilinç ve eğitimi çok fazla şekilde arttırabilir. Her ne kadar yasal sorunlar nedeniyle tam olarak her ülkede kullanılmasa da, bu cüzdanın büyük bir ilk adım olduğunu söylemeye gerek yok.

DENT ve Samsung (KS:005930) İş Birliği Yapıyor yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.