Dev Balina, Satın Aldığı 2 Altcoin’i ve İddialarını Paylaştı!

0

Profesyonel bir kripto para balinası, radarında olan iki küçük altcoin projesine büyük yatırımlar yapıyor. Dev balina Crypto Messiah, piyasalarda devam eden düzeltmenin ortasında “gözyaşı satın almaya” hazırlandığını vurguluyor. İşte balinanın satın aldığı altcoin’ler ve tahminleri…

Crypto Messiah: Asla altcoin projelerinde dipleri almayacaksın ve asla zirveyi satmayacaksın!

Bir tweet fırtınasında ünlü balina Crypto Messiah, 132.000 takipçisiyle satın aldığı yeni altcoin projelerini paylaşıyor. Ayrıca Crypto Messiah, yatırımcılara dipleri alıp zirveleri satmaya çalışmakla uğraşmamalarını söylüyor. Crypto Messiah konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Asla dipleri almayacaksın… ve asla zirveyi satmayacaksın. Ortalama giriş/çıkış bunu yapmanın tek yoludur. ‘Üretken varlıkların’ sonuncusunu görmediğimizden son derece eminim. Ayrıca, bu merkezi olmayan finans (DeFi) ayı piyasasının uzatılmayacağından da son derece eminim. Gözyaşını satın almak için buradayım.

Ünlü balina Crypto Messiah, DeFi endeksini izlediğini söylüyor

Ünlü balina Crypto Messiah, S&P500 veya Dow Jones endeksine benzer şekilde, en büyük merkezi olmayan finans (DeFi) kripto paralarının ağırlıklı ortalaması olan DeFi endeksini izlediğini söylüyor. Balina, DeFi endeksi 6.000’e yakın bir son destek seviyesine ulaştığında, uzun süre devam etmek isteyeceğini söylüyor. Crypto Messiah konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İşte planım… İyi bir plan mı yoksa kötü bir plan mı olduğu henüz belli değil… FTX DeFiperp’i izliyorum. Buraya ne zaman/eğer gelirsek… insanlar ıstırap içinde olacak. Satın alacağım. Önceki düşükler/boğa trend çizgisi arasında sağlam bir birleşme. Yıllık vwap’ın (Hacim ağırlıklı ortalama fiyat) altında 2 sigma, eski haline dönme umuduyla bekliyorum.

Kaynak: CryptoMessiah/Twitter

Crypto Messiah: Bu 2 altcoin projesine, satış gerçekleştiğinde yoğun bir şekilde yatırım yaptım

Kripto ustası, satış gerçekleştiğinde yoğun bir şekilde yatırım yaptığı iki düşük değerli altcoin projesini açıklıyor. Crypto Messiah konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kan alımlarında hedef ALPHA/ROOK. Başka hiçbir şey. Konsantre olmasını sağlamak. Yakından izliyorum.

Alpha Finance (ALPHA), Ethereum ağı dışındaki ürünlerin sınırlı mevcudiyetini ve merkezi olmayan borsalardaki (DEX’ler) likidite eksikliğini ele almayı amaçlayan bir DeFi ürünleri ekosistemidir. Yazım sırasında ALPHA, CoinGecko’ya göre 0,58 dolardan işlem görüyor.

Crypto Messiah, hala kral kripto para biriminde yükselişte görünüyor

KeeperDAO (ROOK), akıllı sözleşmeye dayalı çözümlerin pazarlarına likidite sağlayan merkezi olmayan bir organizasyondur. Yazım sırasında, ROOK fiyatı CoinGecko’ya göre 142 dolardan işlem görüyor. Bitcoin’e gelince usta analist Crypto Messiah, hala kral kripto para biriminde yükselişte görünüyor. 

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere geçen hafta, Delta-Fi’nin bir bölümünde analist Crypto Messiah, El Salvador’un büyük bir küresel Bitcoin benimseme eğilimini tetikleyen ilk domino taşı olacağını iddia etti. Crypto Messiah konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, haklarından mahrum bırakılmış birçok ülkenin ve belki de ABD dolarına olan bağımlılığını azaltmak isteyen diğer ülkelerin oluşturduğu bir dizideki ilk domino taşı. İçeri girip ‘Hey, Bitcoin ile gitmek istiyoruz. Ülkemiz için manipüle edilemeyen, kontrol edilemeyen bir para birimi ile gitmek istiyoruz…” diyecekler. Bu biraz ilginç bir durum, çünkü IMF’nin (Uluslararası Para Fonu) yakında El Salvador başkanıyla görüşeceğini duydum ve bundan mutlu olmalarına imkan yok. İşin olumlu tarafı bu, dünya çapında yayılan bir durum olabilir. El Salvador’un GSYİH‘sinin (gayri safi yurtiçi hasıla) Dogecoin’in (DOGE) piyasa değeriyle hemen hemen aynı olduğunu anlıyorum. Ancak aynı zamanda bunun olduğu gerçeği çok büyük ve diğer birçok ülke –özellikle haklarından mahrum bırakılanlar- bu durumu takip ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.