Dev Balina Uyardı ve Bu Altcoin’lere Gözleri Çevirdi!

0

Popüler bir kripto para analisti ve balina olan Crypto Messiah, önemli tahminlerde bulunuyor ve yatırımcıları uyarıyor. Crypto Messiah, bazı altcoin projelerine dikkatleri çekiyor.

Crypto Messiah: Boğa koşusunun yeni ayağı geç başlayabilir!

Sektörde “Crypto Messiah” olarak bilinen usta trader, Hxro Labs ile yaptığı yeni bir röportajda, kripto boğa koşusunun bir sonraki ayağının başlamasının biraz zaman alabileceğini söylüyor. Crypto Messiah konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kesinlikle insanların aşırı heyecanlı olduğunu düşünüyorum, çok erken. Tekrar toplanacaksak, tarihsel olarak bu çifte balonsa, o zaman yeniden yükselmeye başlamadan önce bence aylar var…

Crypto Messiah: Bu altcoin projeleri şu anda ciddi bir indirimle fiyatlandırılıyor!

Bununla birlikte ünlü balina Crypto Messiah, kripto piyasalarının merkezi olmayan finans (DeFi) sektöründeki altcoin’lerin şu anda ciddi bir indirimle fiyatlandırıldığını düşünüyor. Crypto Messiah konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DeFi’nin büyük bir indirimde olduğunu düşünüyorum… DeFi ile ilgili ilginç şeylerden biri, diğer şeyler olmadığında DeFi’nin çalışabilmesidir. DeFi yazına geçen yıl bakarsanız, DeFi hemen hemen kendi kendine çalışıyordu. Altcoin projeleri DeFi ile çalışmıyordu. Ya da en azından DeFi yazının başında. Altcoin’lerin 2x gibi gittiğini hatırlıyorum. Ardından sahneye DeFi çıktı ve DeFi, DeFi, DeFi oldu.

Analist, Aave’yi (AAVE) DeFi alanındaki en iyi projelerden biri olarak belirtiyor

Analist, popüler kripto para projesi Aave‘yi (AAVE) DeFi alanındaki en iyi projelerden biri olarak belirtiyor. Usta analist Crypto Messiah, piyasa yeniden toparlanmadan önce yatırımcıların DeFi varlıklarını biriktirmek için bolca zamanları olacağını söylüyor. Ayrıca Crypto Messiah, yatırımcılara nasıl pozisyon oluşturacakları konusunda da tavsiyelerde bulunuyor. Crypto Messiah konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Birikim aralığındaysa, satın almak için zamanınız olacak ve ayrıca değilse, bunun sadece düştüğünden şüpheliyim ve şimdi doğrudan tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkıyoruz. Dibin bir şekilde içeride olduğunu doğrulamaları gerekecek. Bunu birkaç farklı yolla yapabilirsiniz. Bir çeşit dip formasyonu koyabilirsiniz ya da bir çeşit birikim aralığı oluşturabilirsiniz.

https://bedevaoyunhesaplari.com olarakdaha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin haberi için“Bu 13 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: İşte Dev Gelişmeler ve Ortaklıklar!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.