Dev Şirket, Düşüşte Bu 6 Altcoin’den Topladı!

0

Yakın bir zamanda Grayscale Investments tarafından atılan bir tweet’e göre ekip, şirketin yönettiği toplam kripto para birimi miktarının 35.5 milyar dolar olduğunu duyurdu. 11 Haziran Cuma günü paylaştığı verilerde ise yönetimi altındaki toplam değerin 33.5 milyar dolar olduğunu bildirmişti. Bu süreçte şirketin Bitcoin ve altcoin değerlerine 2 milyar dolar eklendi.

Grayscale’in yönetimi altındaki Bitcoin ve altcoin projelerinin değeri yükseldi

Hafta sonu boyunca Barry Silbert’ın kurduğu Digital Currency Group’un yan kuruluşu Grayscale, şirketin Twitter üzerinden paylaştığı tabloya göre Basic Attention Token (BAT) dışında Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Chainlink (LINK), Livepeer (LPT), Zcash (ZEC), Litecoin (LTC) değerlerine 2 milyar dolar ekledi. Bu artış, dün Bitcoin’in 40.000 dolar seviyesini yeniden yakalamasıyla ilgili. Bu artışla beraber Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine yönelik Grayscale’in oluşturduğu tröstler daha değerli bir hale geldi.

Yatırımcılar, coin’lerini çekmeye devam ediyor

Grayscale, yatırımcıların şirket aracılığıyla satın aldıkları Bitcoin tabanlı hisseleri (GBTC) altı ay süreyle kilitlemelerini talep ediyor. Bu sürenin ardından bunları serbest piyasada satmalarına izin veriliyor. Analiz sunan Bybt tarafından sağlanan veriler, Grayscale tröstlerinden para çekme işlemlerinin devam ettiğini gösteriyor. Yalnızca 2 altcoin, Litecoin ve Livepeer, aylık, haftalık ve 24 saat bazında girişler gördü. Öte yandan ZEC, FIL, LINK ve MANA kripto tröstlerinde çoğunlukla çıkış gözlemleniyor. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere LINK, FIL, LPT, BAT ve MANA’yı 3 ay önce bünyesine eklemişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.