Dev Yatırım Şirketi, Bu Altcoin’i Portföyüne Ekliyor!

0

Dünyanın en büyük kripto varlık yönetimi şirketi Grayscale, yatırım ürünleri grubuna eklediği yeni altcoin projesini duyurdu. Bireysel ve kurumsal yatırımcılar için sunduğu altcoin sepetine, yeni bir projeyi dahil ettiğini açıklayan firmanın duyurusu, kripto yatırımcılarını yakından ilgilendiriyor.

Yeni altcoin ilk günden, üçüncü en büyük fon olacak

Şirketin bünyesinde bulundurduğu en büyük fon, %67,47 ile Bitcoin (BTC) oluyor. İkinci sırada yer alan Ethereum (ETH), %25,39’luk paya sahipken, yeni ve üçüncü isim Cardano (ADA) pastanın %4,26’sına sahip olacak. Geri kalan payları da, yaklaşık %1’lik ve daha az oranlarla Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) ve Chainlink (LINK) sahipleniyor.

Söz fonlardan açılmışken, Grayscale’ın eskiden XRP’ye de fonunda yer verdiğini belirtmek gerekiyor. Ancak ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun Ripple’ı kripto varlığını kayıtsız bir menkul kıymet olarak satmakla suçlamasının ardından bu yılın başlarında XRP şirketteki yerini kaybetti. Şirket şu anda, 7. en büyük kripto para birimi yerine, Solana (SOL) ve Polygon (MATIC) dahil olmak üzere birçok altcoin için değerlendirme yapıyor.

Bu hamle, Cardano ile Ethereum’u doğrudan bir rakip haline getirecek

Son olarak, Cardano, Ethereum’un kurucu ortaklarından biri olan Charles Hoskinson tarafından başlatılan bir Blockchain ağıdır. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce aktardığımız üzere, platformun Ağustos ayında akıllı sözleşmeler sunması bekleniyor. Analistler için bu hamle, Cardano ile Ethereum’u doğrudan bir rakip haline getirecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.