Dikkat: Bu 3 Altcoin, Toplumsal Medyanın Gözdesi Oldu!

0

Bitcoin son 24 saatte yüzde 1’lik bir artış sergilerken, Salı günü, altcoin’ler hızlı bir şekilde yükseldi. Özellikle üç altcoin, yükselmelerinin yanı sıra sosyal medyanın da ilgisini çekti. Peki, sosyal medyadaki bu ilginin ardındaki sebepler nelerdi? İşte detaylar ve son gelişmeler…

Üç altcoin, ilgi çekti: İlki Enzyme

İlginin odağında olan ilk altcoin, Enzyme (MLN) oldu. MLN, insanların tercih ettikleri yatırım stratejilerini oluşturmalarına ve ölçeklendirmelerine izin vermeye odaklı bir projenin tokenidir. Daha önce proje Melon olarak biliniyordu. Pazartesi günü Enzyme, Yearn Vaults’un Enzyme platformunda mevcut olduğunu duyurdu – bu durum, projeye göre, Enzyme uygulamasında portföy yöneticileri için yield farming stratejileri açacaktır.

Kripto para birimi, CoinMarketCap ve CoinGecko’nun trend olan paralar listesinde yer aldı. Ayrıca, https://bedevaoyunhesaplari.com olarak da bildirdiğimiz üzere MLN kısa süre önce Coinbase’in Pro platformunda işlem görmeye başladı. Enzyme, yazım sırasında 104,3 dolardan işlem görüyor ve son 7 günde yüzde 52.8 oranında yükseldi.

Sosyal medyanın odağındaki diğer iki kripto para: SHIB ve KCS

Shiba Inu (SHIB), bir “Dogecoin katili” olarak ortaya çıkma hedefi olan bir meme tokenidir. Proje, Pazartesi günü, SHIB sahiplerinin paralarını Shopping.io platformu aracılığıyla Amazon, eBay ve Walmart mağazalarında harcayabileceklerini duyurdu. SHIB, Cointrendz’e göre, Twitter’da retweet’ler ve favoriler açısından hem DOGE hem de Bitcoin’in önündeydi. Pazartesi Twitter’da en çok bahsedilen kripto para birimi oldu. Bugün de listeye girdi. SHIB, son 24 saatte yüzde 5.1 oranında yükseldi.

Son olarak KuCoin Token (KCS) geliyor. Kendisini “halkın borsası” olarak adlandıran kripto para birimi ticaret platformu olan KuCoin’in tokenidir. KCS, 200 milyon olarak belirlenen ilk arzdan toplam KCS arzını 100 milyona indirecek bir token yakım işlemini gerçekleştiriyor. Hafta sonu boyunca proje, EURO2020 futbol şampiyonalarını izleyenlere 500 USDT hediye ettiğini duyurdu. KuCoin, Pazartesi gecesi Stocktwits’te kısa süreliğine trend oldu. KCS, yazım sırasında yüzde 32.6’lık bir artış yaşamış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.