Dikkat: Büyük Eller, Bu 5 Altcoin’e Onmilyonları Akıttı!

0

Kripto para yönetimi firması CoinShares, girişlerin kripto piyasasına geri dönmesiyle kurumsal yatırımcıların duygularında bir değişiklik olduğunu söylüyor. CoinShares, büyük ellerin satın aldığı altcoin projelerini açıklıyor.

CoinShares: İki aydan fazla bir süredir ilk kez kurumlar bunu yapıyor!

Yeni bir raporda CoinShares, iki aydan fazla bir süredir ilk kez kurumların tüm kripto varlıklarına on milyonlarca dolar değerinde para aktardığını vurguluyor. CoinShares konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Beş hafta içinde ilk kez, dijital varlık yatırım ürünleri geçen hafta toplam 63 milyon dolarlık giriş gördü. Ve dokuz hafta içinde ilk kez, yatırımcılar arasında duyarlılıkta bir geri dönüş anlamına gelen tüm bireysel dijital varlıklarda girişler görüldü.

CoinShares: Derin cebe sahip yatırımcılar öncelikle Bitcoin ile ilgileniyor! Sonra ETH…

CoinShares’e göre, derin cebe sahip yatırımcılar öncelikle Bitcoin (BTC) ile ilgileniyor, bunu Ethereum izliyor. CoinShares konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin, önceki haftalarda yapılan küçük güncellemelerle, şimdi iki haftalık bir giriş akışını vurgulayan toplam 39 milyon dolar ile en fazla girişi gördü. Ethereum (ETH), üç haftalık çıkışın ardından toplam 18 milyon dolarlık giriş gördü.

CoinShares: Diğer altcoin projeleri de kurumsal yatırımcıların dikkatini çekiyor

Yazım sırasında Bitcoin, son 24 saat içinde ufak artışlarla 34.760 dolardan işlem görüyor. Diğer altcoin projeleri de kurumsal yatırımcıların dikkatini çekiyor. Gelişmekte olan Blockchain platformu Cardano (ADA), 2,10 milyon dolarlık girişe tanık olurken, XRP 1,20 milyon dolarlık bir sermaye akışı gördü.

Kaynak: CoinShares

CoinShares: Popüler altcoin Polkadot ve Bitcoin Cash’te yatırımcıların radarında!

Birlikte çalışabilirlik Blockchain protokolü Polkadot (DOT) ve BTC forku Bitcoin Cash (BCH), sırasıyla 700.000 dolar ve 400.000 dolar değerinde girişle büyük paralı oyuncuların radarında. Geçen hafta Bitcoin’e milyonlarca dolar akarken CoinShares, BTC yatırım ürünlerinin ticaret hacminin sekiz ayın en düşük seviyesinde olduğunu belirtiyor. CoinShares konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Geçen hafta girişler olsa da Bitcoin yatırım ürünü alım satım cirosu Kasım 2020’den bu yana en düşük seviyedeydi. Benzer bir gözlem, hacimlerin 2021 ortalamasına göre %38 düşmesiyle Bitcoin ekosisteminin tamamında daha geniş bir şekilde görüldü.

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla kripto para haberi için “Ethereum İçin Beklenen Tarih Belli Oldu: ETH Fiyatı Sıçradı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.