Discord Sesli Sohbeti Xbox Series ve Xbox One Konsollarına Geliyor

0

 
Microsoft, Discord sesli sohbetini Xbox Series ve Xbox One konsollarına geleceğini duyurdu. Bugünden itibaren Xbox Insider’lar bu programa erişebilecek ve önümüzdeki haftalarda bu erişim daha da genişleyecek.
 
Tüm Arkadaşlarınız ve Topluluklarınız Tek Bir Yerde 
 
Discord arkadaşlarınız ve topluluklarınızla Xbox’ta bağlantı kurmaya hazır olun. Discord Sesli sohbet Xbox Series X | S ve Xbox One konsollarına geliyor. Doğrudan konsolunuzdan sesli kanallar veya grup aramaları aracılığıyla Discord’daki herkesle sohbet edebileceksiniz. Güncelleme Xbox Insider programına katılanlara gelmeye başlayacak ve yakında herkes için geçerli olacak. 
 
Xbox konsollarında yer alacak olan Discord, en sevdiğiniz oyunları oynarken arkadaşlarınızla ve topluluğunuzla konuşmanıza olanak tanır. Halo Infinite, Minecraft ve daha birçok oyunda tek tıkla arkadaşlarınızın ses kanallarına bağlanabilir ve sohbet edebilirsiniz. 
 
Başlamak için konsolunuzdaki Xbox düğmesine basarak kılavuzu açın. Ardından Partiler ve Sohbetler’e gidin ve Xbox’ta Discord sesli sohbetini dene’yi tıklayın. Burada QR kodu tarama seçeneği göreceksiniz. QR kodu sizi Discord hesabınız ile Xbox arasında bağlantı kurmaya yarayacak.
 
Duyuru fragmanı
 
 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.