Dogecoin Mucidi Sonunda Konuştu: Elon Musk…

0

Dogecoin (DOGE) ortak kurucusu Billy Markus, Tesla CEO’su Elon Musk ve diğerlerinin meme coin’ini ilerletme ve geliştirme çabaları hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Musk, Mayıs ayında “Sistem işlem verimliliğini artırmak için Doge geliştiricileri” ile çalıştığını söylemişti. O zamanlar kripto para birimini “potansiyel olarak umut verici” olarak nitelendirmişti.

Dogecoin (DOGE) ortak kurucusundan Elon Musk açıklamaları

Billy Markus, yakın tarihli bir Benzinga röportajında Elon Musk’ın geliştirme yönünde çabalarını yorumlayarak, özellikle de geliştirme açısından “İnsanların bir şeyler yapmaktan bahsetmesinden çok heyecanlanmadığını, yalnızca gerçekten bir şeyler yapıldığında heyecanlandığını,” belirtti. Olayların nasıl sonuçlanacağının görüleceğini söyledi. Dogecoin’in yaratıcısı, yorumlarının özellikle “Elon’ı ya da herhangi birini hedef almadığını” açıkça belirtti. Yalnızca, yazılım geliştirme konusunda genel hissiyatının bu yönde olduğunu ifade etti.

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak da bildirdiğimiz üzere Tesla CEO’su Elon Musk, Dogecoin’de düşündüğü gibi bir rolü olmadığını açıklamış ve “herhangi bir şey yapma yeteneğinin sınırlı olduğunu” itiraf etmişti. Geçtiğimiz ay Cardano (ADA) mucidi ve Ethereum ortak kurucusu Charles Hoskinson, Dogecoin’i “düzeltmek” adına bir elem planı önerdi. Ethereum’un bir diğer ortak yaratıcısı olan Vitalik Buterin ise Musk’ın DOGE’u büyütme planlarını imkansız olarak gördüğünü vurgulamıştı. Ancak Buterin, DOGE’u sevdiğini belirtti ve Dogecoin-Ethereum köprüsünün harika olacağını belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.