Dogecoin Satın Alınır Mı? – Dogecoin Fiyatı Neden Yükseldi?

0

Kripto para pazarı son günlerde büyük olmasa bile ufak çapta olan bir takım yenilikler ile adından söz ettiriyor. Kripto para birimi Dogecoin bugün Binance kripto para birimi borsası tarafından eklenmesinin ardından %38’e yakın bir fiyat artışı gördü ve kripto para birimlerinin değerinde beklenenden daha iyi bir artış olduğunu belirten kripto para birimi sahibi kimseler, gün içerisinde daha fazla Dogecoin satın aldı.

Bitcoin satın alan kişiler giderek artan fiyatın gün içerisinde %37 oranında değer kazanacak olduğunu bilseler Dogecoin yatırımı yapacak olduklarından bahsettiler. Kripto para pazarındaki süregelen bu değer artışının arkasında yine kripto para yatırımcıları var olsa da Binance daha büyük bir etken. Bir anda herkesin Dogecoin satın alması piyasa hacmi düşük ve piyasa fiyatı düşük olan kripto para biriminin fiyatını artırdı.

Dogecoin alınır mı? Bugün bir yükseliş olsa da daha sonra %13’e kadar düşüş yaşanmış olması akıllıca yatırım yapanların Dogecoin almaması veya alıyor ise bu kadarlık yükselişin devam etmeyeceğini bilerek hareket ettirmesini gerektiriyor.

Haberin devamı: Dogecoin Satın Alınır Mı? – Dogecoin Fiyatı Neden Yükseldi? ilk olarak Bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.