Dünyaca Ünlü Kâhin: Bu 5 Altcoin Uyanıyor! Patlamaya Hazır Olun

0

Yakından takip edilen kripto para analisti Michael van de Poppe, Chainlink (LINK), Aave ve üç altcoin projesinin Mayıs ayındaki büyük satış olayından sonra uyandığını söyledi. Analistin tahminlerini yakından inceleyelim…

Michael van de Poppe: Popüler altcoin Chainlink burada devam etmeye hazır görünüyor

Usta analist Michael van de Poppe, 350.000 Twitter takipçisine, Chainlink’in şu anki 0.0006 değerinden Bitcoin‘e (LINK/BTC) karşı %25’lik bir ralli için olgun göründüğünü söylüyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

 Chainlink burada devam etmeye hazır görünüyor. Ufukta 75.000 Satoshi (0.00075) görünüyor. Yine de büyük bir satın alma.

Kaynak: Michael van de Poppe /Twitter

Michael van de Poppe: AAVE, SNX, COMP yoğun bir şekilde uyanırken, DeFi harika gidiyor

Michael van de Poppe ayrıca, hareket etmeye başladığına inandığı üç protokolü de  vurgularken, merkezi olmayan finans (DeFi) sektörünün tamamının güçlü göründüğünü de belirtiyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

AAVE, SNX, COMP yoğun bir şekilde uyanırken, DeFi harika gidiyor. Bu sadece bir başlangıç, ancak piyasa iyi görünmeye başladı. Bunlarla aynı şeyi takip etmek için daha fazlasını bekliyorum.

Michael van de Poppe: Icon önümüzdeki aylarda Bitcoin çiftinde patlamaya hazır olabilir

Analist ayrıca, izleme listesinde yakında bazı dev rallilere katılabileceğini söylediği bir başka radar altı altcoin projesine de sahip. Michael van de Poppe’ye göre, çok amaçlı Blockchain protokolü Icon (ICX) dibini bulmayı bitirebilir ve önümüzdeki aylarda Bitcoin çiftinde (ICX/BTC) patlamaya hazır olabilir. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ICX dipte mi? Olabilir. Ağır destek sıçraması, ardından dirençleri test etmek istiyor gibi görünüyor. Bunları çevirmek giriş tetikleyicileridir. %75’lik bir potansiyel devam etme olasılığı var.

Kaynak: Michael van de Poppe /Twitter

Michael van de Poppe: Altcoin’ler Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye devam etmeli

Analist, altcoin’lerin önümüzdeki aylarda Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye devam etmelerini bekliyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Büyük olasılıkla beklenti, altcoin’lerin önümüzdeki dönemde Bitcoin‘den çok daha ağır bir şekilde öğütülmesidir. Harika görünüyorlardı ve Bitcoin’in 30.000 dolara son düşüşüyle ​​yok oldular. Bu nedenle, önümüzdeki aylarda Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye devam etmelerini bekliyorum.

İşte analistin başarılı BTC ve altcoin tahminleri

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Michael van de Poppe, 2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca başarılı analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Michael van de Poppe, Şubat ayında önemli bir piyasa düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü öngördü. Analist, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var. Bu nedenle yatırımcılar analistin öngörülerini dikkatle takip ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.