Dünyanın En Varlıklı Şahısları Ortasında Gösterilen Henry Karvis’den Birinci Bitcoin Yatırımı

0

Kripto para sektöründe yaşanan olumlu gelişmeler, görünüşe göre bu alana daha önce giriş yapmamış birçok dev yatırımcının da dikkatini çekiyor. Bu konu ile ilgili bugün basın kaynaklarında yer alan bir habere göre, dünyanın en büyük yatırımcıları arasında gösterilen ve yine dünyanın en zengin isimleri arasında yer alan Henry Karvis, Bitcoin yatırımı yapma kararı aldı ve hayatında ilk kez Bitcoin yatırımı yaptı.

6.4 milyar dolarlık bir servetin sahibi olan ve bu rakamla dünyanın en büyük yatırımcılarından birisi olmayı başaran Karvis, bir firmanın geliştirdiği kripto para fonuna yatırım yaptı.

Para Fi adlı bir şirketin mutfağından çıkan bu kripto para fonunun, Karvis tarafında destek alması da geniş yankı uyandıran bir gelişme olarak kayıtlara geçti.

Daha önce kripto paralara karşı mesafeli duran başarılı isim, şimdilerde ise servetinin bir kısmını bu alana ayırma kararı aldı.

Bu durum elbette başta Warren Buffett gibi dev yatırımcıların da bu alanda gelecekte ne yapacağının sorgulanmasına yol açtı. Karvis ve diğerlerinin başını çekeceği bir süreç sonrasında, diğer ünlü ve usta yatırımcıların da kripto para sektörüne dönüş yapması pek de sürpriz bir gelişme olarak değerlendirilmez.

Dünyanın En Zengin Kişileri Arasında Gösterilen Henry Karvis’den İlk Bitcoin Yatırımı yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.