E3 2019 fuarında yer almayacak oyun ve markalar!

0

Bütün dünyanın kenetlendiği E3 oyun fuarında duyurulabilecek oyunların listesini sizlere sunmuştuk. Ancak bu yazımızda E3 fuarında yer almaması beklenen oyunları derledik.

Bununla birlikte bazı yapımcılar, oyunlarını bu fuarda değilde, ileri ki etkinliklerde duyurmayı seçmiş görünüyor. O halde hep birlikte fuarda olmaması beklenen oyunlar hakkında ufak bilgiler edinelim.

E3 2019 fuarında duyurulamaması beklenen oyunlar

Skull & Bones

Ubisoft, mali kazancından ötürü üç oyunu heünz duyurmadığını açıkladı. Bu seneki yapılacak E3 etkinliğinde Skull & Bones gösterilmeyecek. Çıkış veya duyurulma tarihi olarak ise 2020 yılı tercih edilmiş durumda.

Elder Scrolls 6 veya Starfield

Bethesda her ne kadar oyunlarını sergilemeyi seven bir firma olsa da genelde sonbahar odaklı olduğu için Elder Scrolls 6 ve Starfield ile ilgili tam randımanlı bir tanıtım yapması söz konusu değil.

Bu iki oyun geçen yıl uzun vadeli birer proje olarak duyuruldu. Bundan dolayı yakın süreçte ayrıntılı tanıtım yapılmaması beklenebilir bir durum gibi görünüyor.

The Last of Us 2, Dreams, veya Sony’den farklı bir oyun

Bu yılki etkinlikte olmayacağını açıklayan PlayStation, daha iyi veya daha farklı bir oyun üzerinde çalışıyor olabilir. PlayStation patronu Shawn Layden, bu fuarın çok fazla ticari getirisinin olmadığını açıkladı.

Sony, ürünlerini farklı yollardan duyurmayı tercih ettiğini de kaydetti. Ayrıca yeni nesil konsolun da çalışmaları somutlaşmaya başladı.

Yeni bir Nintendo Switch için farklı konsollar gelebilir

Aylardır dolaşan söylentilere göre Nintendo, Switch konsolu için birkaç revize model düşünüyor. İki farklı olması bekleniyor ilki, konsol maliyeti düşürmek için basit bir model diğerinin ise güçlü olması için bir yükseltme olacağı konuşuluyor.

Ancak Nintendo E3’de herhangi bir duyuru yapacağını kabul etmedi. Aksine Switch yazılımını geliştirmeye odaklanacağını açıkladı.

Electronic Arts (EA) kısmen olacak

Etkinlikten önceki hafta sonu Hollywood Palladium’da kendi etkinliği yapacak olan EA, fuarda fazla olmamakla birlikte daha önceden duyurduğumuz gibi kısım kısım canlı yayınlarla alanda olacak. Ancak söylenenlere göre, oyunlarını tam olarak deneyimleme şansı olmayabilir.

E3, 2006 yılından bu yana yapılan bir video oyun fuarıdır. Amerika Birleşik Devletleri’nde yapılan fuara, her yıl ünlü oyun firmaları katılarak yakın zamanda ya da ileride çıkaracağı oyunlar hakkında duyurular yaparlar. Ayrıca alana gidenler piyasada olmayan oyunları da deneyimleme şansı elde edebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.