EA’dan bir ay ücretsiz Origin üyeliği

0

EA, Origin üyeliği bulunan kullanıcılarına zaman zaman yaptığı kampanyalarla ve dönem dönem sunduğu bedava oyunlarla adında oldukça sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Şirket bu kez de kullanıcılarını iki aşamalı kimlik doğruma sistemine teşvik etmek için 1 aylık ücretsiz Origin erişimi sözünü verdi. EA Orijin üyeliği için gerekli şartları yerine getirenlere bir ay boyunca ücretsiz sunulacak.

EA Origin üyeliği bir ay boyunca bedava olacak

İki aşamalı kimlik doğrulama sistemini yaygınlaştırmak isteyen oyun devi, Origin üyeliği bulunan kullanıcılar için bir kampanya başlattı. Ekim ayı içerisinde bu kimlik doğrulama sistemine geçen kullanıcılarına 3.99 euro değerindeki Origin Access Basic‘e bir aylık ücretsiz erişim sağlayacak. Şirketin Ulusal Siber Güvenlik Bilinci Ayı için bu kampanyayı başlattığı ve böylece bu sistemin yaygınlaşmasına katkı sağlamak istediği biliniyor.

EA, kullanıcıların bu kimlik doğrulama sistemine geçmesi için son tarihin 31 Ekim olduğunu belirterek kullanıcılarını acele etmesi konusunda uyardı.

Origin Access Basic, üyelere yüzlerce oyuna bedava erişim imkanı sunuyor. Ayrıca yeni çıkacak olan oyunlar için de kullanıcılar 10 saat önden erişim sağlanıyor.

Bu güvenlik özelliğini etkinleştiren kullanıcılar, 1 Kasım’dan itibaren ücretsiz aylarını almaya başlayacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.