eFootball PES 2020 için beklenen indirim geldi!

0

Çıkış tarihi üzerinden bir ay gibi bir süre geçen eFootball PES 2020 indirim ile buluştu. Oyunun PlayStation sürümüne özel sunulan fırsatla birlikte oyun bir hafta boyunca indirimli satın alınabilir durumda.

Konami tarafından geliştirilen ve yayınlanan popüler futbol oyunu için işler yolunda gitmiyor. UEFA ile yapılan anlaşmalar sonucunda elindeki UEFA Lisans kullanım hakkını kaybeden şirket, son iki yıllık süreçte Barcelona ile lisans çalışmaları yapıyor.

eFootball PES 2020 indirim fırsatı başladı

Yukarıda belirttiğimiz bilgilere ek olarak bu yıl oyun içerisinde İspanya Ligi lisanslı olarak yer almıyor. Bunun yerine sadece Barcelona lisanslı olarak yer alıyor. Bunun haricinde Spor Toto Süper Lig bu yıl kaldığı yerden devam ediyor.

Söz konusu indirimin PS4 kullanıcıları için olduğunu tekrar hatırlatalım. İndirim ile birlikte Standart Sürüm ve Legend Sürüm fiyatı düşen Pro Evolution Soccer 2020’nin Standart Sürüm fiyatı 274,03 TL iken Legend Sürüm fiyatı 365,18 TL olarak sunuluyor. Oyunu indirimli olarak  satın almak için son tarihin 17 Ekim 01.59 olduğunu da belirtelim.

Son olarak oyunun çevrimiçi özelliklerinden yararlanmak için PlayStation Plus aboneliği almanız gerektiğini de söyleyelim. Oyunun mağaza sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sizce PES 2020 bu yıl nasıl? Görüşlerinizi yorumlar üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.