ELEX II, Ön Siparişe Açıldı

0

THQ Nordic, ELEX II’nin ön siparişe açıldığını duyurdu ve savaş mekaniklerini gösteren bir de video yayınladı. ELEX II, Gothic’in yaratıcısı Piranha Bytes’ın yeni açık dünya rol yapma oyunu ELEX’in devam oyunu.

ELEX II ile post-apokaliptik Magalan dünyasına geri dönecek, kendimizi yine çok sayıda fraksiyonun birbiriyle mücadele ettiği bir bilimkurgu fantazi evreninde bulacağız.

1 Mart’ta çıkışını gerçekleştirecek oyunun fiyatı 230 TL olarak belirlenmiş. İlk oyunun ortalama bir rol yapma deneyimi sunduğunu düşünmüştüm ve not olarak 7 verirken şöyle demiştim: “Ya sevecek, ya nefret edeceksiniz; Piranha Bytes oyunlarında bunun arası olmuyor maalesef. Belki yamalarla ileride çok iyi bir RYO olabilir ama bu riske girmek için de fiyatının ucuzlamasını beklemenizi öneririm.”.

Bu sözleri söylediğim oyunun fiyatı 89 TL idi, yeni oyunun fiyatı ise zamlı biçimde karşımıza çıkıyor. Piranha Bytes’ın oyunları genellikle ilk çıktıklarında biraz fazla buglı olabiliyor, o yüzden ELEX II için de bekleyip incelemeleri görmekte fayda var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.