Elon Musk’tan Bu Altcoin’e Yönelik Şaşırtan Paylaşım Geldi!

0

Tesla CEO’su Elon Musk, popüler altcoin Dogecoin hakkında bir “sell your wife (karını sat) meme”sine yanıt verdi. Ünlü milyarder, bu kripto parada gerçekten para kaybedebileceğinizi kabul etti.

En büyük Dogecoin destekçisi Elon Musk’tan ilginç paylaşım

En büyük Dogecoin destekçisi Elon Musk, Twitter sayfasında memeler yayınlayarak sık sık popüler altcoin Dogecoin’in piyasasını hareket ettiriyor. Elon Musk, bugün DOGE ile ilgili bir “karını sat meme”sine tepki gösterdi ve çok fazla kaybetmek istemiyorsanız, bu değişken meme para birimine akıllıca yatırım yapmanız gerektiğini söyledi.

Bu aslında herhangi bir kripto para biriminde yatırımcıların uyması gereken ilkedir. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, tüm yatırımcılar kaybetmeye göze alabileceği kadar para ile yatırım yapmalıdır.

Elon Musk, “Free Britney” kampanyasına katıldı

Tesla ve SpaceX’in başkanı, Britney Spears’ı desteklemek ve bunu yapan ünlüler listesine katılmak için Twitter’ı kullandı. Tweet attı: “Free Britney” dedi. Geçen yıl, Britney mahkemeye babasının koruyucusu olarak görevden alınması ve bu rolün yalnızca Bessemer Trust Company’ye bırakılması için bir talepte bulundu. Los Angeles Yüksek Mahkemesi talebini reddetti ve 30 Haziran’da kararı resmen açıkladı. Şimdi ünlüler sosyal medyada “Free Britney” kampanyası başlattı ve Elon Musk da onlara katıldı.

Elon Musk popüler altcoin Dogecoin’i artık hareket ettiremiyor mu?

Elon Musk, Britney Spears hakkında tweet atarken bile Doge’yi tartışıyor. Elon Musk paylaşım yaparken, Doge hayranları yorum dizisinde göründü. İçlerinden biri, Elon Musk‘un sık sık tweet’leriyle (çoğunlukla memelerden oluşan) pompaladığı favori Dogecoin’de yaşadığı kayıplardan şikayet etti. Mutsuz DOGE sahibi, Elon Musk’a Dogecoin’de çok para kaybettiğini (ve “karısını darknet’te satmak zorunda kaldığını”) söylemek için “annemi sat” memesini kullandı. Şimdi, DOGE sahipleri için Tesla CEO’su sadece bu kripto para birimi ile ilişkilendiriliyor ve bu yüzden ne hakkında tweet atarsa ​​atsın ona Dogecoin’i hatırlatıyor gibi görünüyor.

Tesla CEO’su, tüm kripto yatırımlarının akıllıca davranması gerektiğini ve hiç kimsenin kripto paralara kaybetmeyi göze alabileceğinden daha fazla para koymaması gerektiğini kabul ediyormuş gibi ona üzgün bir mesaj gönderdi. Elon Musk, bunun DOGE için de işe yaradığını vurguluyor gibiydi. Geçen hafta milyarder, Dogecoin’i öne çıkaran birkaç meme yayınladı, ancak fiyatı sadece yüzde 2 gibi bir oranda hareket etmeyi başardı. Bu durum Elon Musk’un DOGE hakkında tweet atmasının artık altcoin fiyatına pek yardımcı olmadığını gösteriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.