Elon Musk’tan Tuhaf Dogecoin Paylaşımı: Fiyat Düşüşte!

0

Tesla CEO’su Elon Musk durmuyor ve yeni bir DOGE paylaşımı ile gündemde. Elon Musk, Dogecoin (DOGE) ordusunun “en derin, en çaresiz arzusunu” paylaştı.

Elon Musk durmuyor ve yeni bir DOGE paylaşımı ile gündemde

Elon Musk, Dogecoin ordusunu bir “Harry Potter memesi” ile kızdırmak için Twitter’ı kullandı. Elon Musk, bir kişinin “en derin, en umutsuz arzularını” gösteren bir dizi devasa yeşil mumu beceriksizce photoshopladı. İnsanlar, arzulayacak başka bir şeyleri kalmadığında kendilerini tam olarak oldukları gibi görürler.

Ancak Elon Musk’un hırpalanmış meme kripto parasının değerini yükseltmesini umutsuzca isteyen Dogecoin sahipleri için durum böyle değil. Ancak Elon Musk’un piyasayı hareket ettirme gücü, DOGE fiyatını yükseltmeye yönelik son girişimlerinin pek iyi sonuç vermediği göz önüne alındığında azalıyor gibi görünüyor.

Dogecoin (DOGE) fiyatı ne durumda?

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, yedinci en büyük kripto para birimi DOGE, yazım sırasında yüzde 2,3 oranında düşüşle 0,234 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 30,5 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. DOGE yazım sırasında piyasa değeriyle 1,1 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.