Elon Musk’un Tek Tweetiyle Bu Altcoin Sıçradı! Lakin Sonra…

0

Kripto para piyasasını etkileyen teknoloji milyarderi Elon Musk, Bitcoin, Dogecoin ve yakın zamanda Baby Doge Coin için attığı tweetlerle gündeme gelmişti. Tesla’nın CEO’su şimdide, “üç kadının kendisiyle ilgilenirken onlara duyarsız kalıp bilgisayarına bakan bir erkeğin karesini” sosyal medya platformu Twitter üzerinden paylaştı. İlginç detaylara birlikte bakalım…

Elon Musk tweetledi, DOGE fiyatı sıçradı

Milyarderin paylaşımında dikkatleri çeken bir diğer nokta, dizüstü bilgisayar ekranına sonradan eklenmiş “Dogecoin Polytapia” yazısı oldu. Aynı zamanda, yazının arkasında DOGE’un bol kazançlı olduğu bir grafik var.

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Musk’un paylaşımları yine piyasayı etkiledi. Milyarderin son tweetinin ardından, “memecoin” DOGE, iki dakika içerisinde %3’ün üzerinde yükseldi. Kripto yatırımcılarına borsalara giriş yaptıran Musk paylaşımı, CEO’nın hala piyasada etkisi olduğunu kanıtlıyor. Ancak, bu etkinin çok kısa ömürlü olduğunu belirtmek gerekiyor. Çünkü fiyat yazım sırasında düşüş yönünde işlem görüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.