EMUI 10 güncellemesi için tarih belirli oldu

0

Geçtiğimiz ay Huawei Developer Conference 2019 etkinliğinde EMUI 10 sürümünü duyuran Huawei, amiral gemileri için test sürecinin detaylarını paylaşmıştı. P30 ve Mate 30 serisine öncelik tanınırken, EMUI 10 çıkış tarihi netleşiyor.

Huawei P30 Lite’ın yanı sıra P20 ve Mate 10 serilerinin EMUI 10 Beta ile ne zaman bulaşacağı bilinmiyor. Kararlı sürümün yani EMUI 10 güncellemesinin çıkış tarihi belli oldu. Tarihin açıklanması sevindirirken, beklemek üzecek.

Huawei P20 ve Mate 10 için EMUI 10 çıkış tarihi

Güncelleme yol haritasına göre Huawei P20 ve Mate 10 serilerinin yanı sıra P30 Lite, EMUI 10 güncellemesini 2020’nin Mart ayında alacak. Beta testleri başlayan amiral gemileri ise tahmin edilebileceği gibi güncelleme ile erken buluşacak.

Güncelleme bu modeller ile sınırlı değil. 30’dan fazla akıllı telefonun dahil olduğu süreçte, geriye kalanlar 2020 yılının ikinci çeyreğinde güncellemeyi alacak. Bu yol haritası dünya geneli için belirlendi. Bu nedenle Çin’deki kullanıcılar herkesten önce EMUI’nin yeni sürümünü kullanmaya başlayabilir.

Android 10’un beraberinde getirdiği karanlık mod gibi özellikler, doğrudan Huawei telefonlara taşınırken özelleştirilerek çok daha iyi hale getiriliyor. Kilit ekranından ikonlara kadar adeta baştan aşağı tasarlanan yeni arayüzün yanı sıra cihazların performansı, EMUI 10 ile daha iyi bir noktaya taşınıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.