En Güzel Piyasa Performansını Bitcoin Trust Gösterdi

0

Dijital varlık yönetimi fonu Grayscale Yatırım’ın fonu Bitcoin Trust (GBTC), yıllık % 300 arttı. Veriler Wall Street Journal (WSJ) aracılığıyla Morningstar’dan edinildi.

9 Temmuz itibariyle, bu kripto yatırım aracı % 296 oranında arttı. Bu oran aynı dönemde S&P 500 ve Global Dow’daki yatırımlara göre çok uçuk bir yükseliş.

Haziran ayının sonunda, bir Wall Street Journal raporu fonun baş döndürücü getirisinin piyasadaki en iyi performans gösteren fon olarak yerini koruduğunu belirtti. Wall Street Journal ayrıca, fonun çok iyi performansının eşi görülmediğinin altını çizdi. Bitcoin’in tarihi 2017 yükseliş piyasası boyunca, Bitcoin Trust’ın yıl boyunca % 1,39,44 oranında değer kazandığını bildirdi.

Grayscale yatırımı Digital Currency Group Inc.’e ait bir yatırım Kurum, Wall Street Journal’a yaptığı açıklamada Bitcoin Trust’ın 28 Haziran’daki yönetim altındaki varlıklarının 2.56 milyar dolara ulaştığını belirtti. Bu sayede bahsedilen yatırım aracının Grayscale’in toplam 2.69 milyar dolar değerindeki varlığından sorumlu olduğunu belirtti.

Bitcoin Trust Nedir? Bitcoin Trust, doğrudan Bitcoin (BTC) satın alıyor ve belirtilen raporda olduğu gibi, borsa üzerinden OTCQX hisselerini alıyor. Bitcoin Trust fonunun birincil sayısını almak isteyenler, akredite yatırımcı statüsüne sahip olmalı ve OTCQX’in yeniden satılmasından en az bir yıl önce hisse senetlerine asgari 50.000 dolar yatırım yapmalıdır.

Eylül 2018’de başlatılan ana güvenliğinin yanı sıra Grayscale, aralarında Ethereum classic (ETC), Zcash (ZEC) ve Litecoin (LTC) gibi bir dizi tek kripto varlık fonu ortaya koydu. Bu yılın başlarında yayınlanan bir Greyscale raporunun ortaya koyduğu gibi, kurumlar yatırımların % 66’sını oluşturuyor. Yeni girişlerin % 88’i Bitcoin Trust fonuna geliyor.

Dün, şirket Bitcoin Trust hisselerinin özel olarak yeniden başlatılmaya başladığını, bir hissenin şu anda 0.00097876 BTC’yi temsil ettiğini açıkladı. Mayıs ayında Grayscale, yönetimi altındaki varlıkların toplam 2.1 milyar dolar olduğunu ve bunun 1.97 milyar dolarının Bitcoin Trust’ta olduğunu bildirdi.

Aynı ay Grayscale’in araştırması, Bitcoin’in 5-31 Mayıs tarihleri ​​arasında ABD-Çin ticaret gerginliklerini yoğunlaştırdığı bir dönemde % 47 oranında kazandığını gösterdi. Ve Çin yuan’ın durumunun aksine, dönemin en iyi performans gösteren varlığı olduğunu belirtti.

The post En İyi Piyasa Performansını Bitcoin Trust Gösterdi appeared first on Kripto Para Haberleri Lideri.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.