Ethereum Kurucusu: Yatırım Yaptım! Bu 4 Altcoin’in Hayranıyım

0

Ethereum kurucu ortağı Anthony Di Iorio, 2 popüler altcoin projesine yatırım yaptığını söylüyor. Anthony Di Iorio, hem Cardano hem de Polkadot’un geleceği üzerine bahse girdiğini açıkça belirtiyor.

Anthony Di Iorio: Polkadot’un büyük bir hayranıyım, Cardano’nun büyük bir hayranıyım…

Ethereum kurucu ortağı Anthony Di Iorio, 2012 yılında düzenlenen bir Bitcoin konferansında Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin ile görüştükten hemen sonra Ethereum geliştirme ekibine katıldı. Ethereum’da geçirdiği zamanın ardından Anthony De Iorio, Toronto merkezli bir Blockchain şirketi olan Decentral’ı kurmak için ayrıldı.

Anthony Pompliano ile yaptığı yeni bir röportajda, mevcut kripto portföy yapısı hakkında soru sorulduğunda, Anthony Di Iorio yatırımlarını ve neden Polkadot ve Cardano’da potansiyel gördüğünü açıkladı. Anthony Di Iorio konuya yönelik şu açıklamayı yapıyor:

Şimdi biraz basitliğe geri döndüm. Bir dizi farklı projedeyim, ancak işlerimin çoğu en iyi projelerde. Polkadot’un büyük bir hayranıyım, Cardano’nun büyük bir hayranıyım. Charles’ın büyük hayranıyım, diyelim. Bilirsiniz, bir şeyleri yaparken farklı yaklaşımlar benimserler, daha çok onun yaptığı şeyin akademik tarafındayım ve bir şeyleri öne çıkarıyorlar. Gavin Wood’un gerçek büyük hayranıyım…

Anthony Di Iorio: 2 popüler altcoin projesine de yatırım yaptım

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Aralık 2013’te Anthony Di Iorio, Vitalik Buterin ve mevcut Polkadot CEO’su Gavin Wood ile birlikte Ethereum’u kurdu. Anthony Di Iorio konuya yönelik şu açıklamayı yapıyor:

Ethereum’daki günlerden bu adamları tanıyorum  ve onların itici güçlerini ve rekabet güçlerini ve zekalarını bilerek hareket ediyorum… Son birkaç yıldır bu projeleri görebildim ve geldikleri yere gideceklerini biliyordum.

Anthony Di Iorio: Ether, Bitcoin, Cardano, Polkadot’ta param var! Ama Cosmos’u da severim

Diğer kripto paralara gelince Anthony Di Iorio, işleri basit tutmak ve daha büyük projelere yatırım yapmak istiyor. Anthony Di Iorio konuya yönelik şu açıklamayı yapıyor:

Paramın çoğu ilk birkaç şeyde, Ether, Bitcoin, Cardano, Polkadot… Ben de Cosmos’u severim. Ve birkaç tane daha var, ama tüm DeFi (merkezi olmayan finans) işlerinde kaybolmuyorum. Bence yeterli zaman yok, yeterli enerji yok. Bu tür şeylerin çoğunu yürütmek ve her şeyin üstünde tutmak için tam zamanlı bir iş, bu yüzden son birkaç yılda hayatımı biraz basitleştirdim.

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin haberi için “MATIC ve LINK: Bu Kombinasyon Portföylere Nasıl Yardımcı Oluyor?” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.