Finans Uzmanından Rekor Altın Fiyatı Kestirimi: Bu Düzeyleri Göreceğiz!

0

Altın fiyatı yükselişte ve yazım sırasında 1.813 dolarda yer alıyor. Peter Grandich & Company’den finansal danışman ve piyasa köşe yazarı Peter Grandich, piyasaları yorumluyor ve önemli açıklamalarda bulunuyor. Peter Grandich rekor bir altın tahmininde bulunuyor ve 4.000 dolarlık seviyelere işaret ediyor.

Peter Grandich:  Tüm baloncukların anası patlayacak, görünürde hızlı bir iyileşme yok

ABD borsası muhtemelen 1990’larda Japonya ile aynı şeyi yaşadı. Peter Grandich & Company’den finansal danışman ve piyasa köşe yazarı Peter Grandich, piyasayı yorumladı ve bu duruma “patlama ve ardından toparlanmadan önce durgunluk” dedi.

Peter Grandich, “Şu andan yıl sonuna kadar her şeyden daha fazla nakit sahibi olacağım” dedi. Peter Grandich, şu anda neden “tüm balonları sona erdirmek için finansal balon”da olduğumuzu tartışıyor. Peter Grandich konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Önümüzdeki iki yıl içinde, ABD tarihinin en kötü durgunluklarından bazılarını geçecek veya ona eşit olacak bir durgunluk yaşama ihtimalimiz var. Çünkü bence bu balonun ne kadar ileri gittiğini düşünüyorum ve çok ileri düzeyde olduğunu görüyorum. Dolayısıyla şu anda hiçbir şey iade etmese veya faiz ödemese bile, en azından benim için bu önemli fiyat indiriminden yararlanmak için nakit paraya sahip olmak akıllıca olur.

Peter Grandich: Altın fiyatı 4.000 doları görecek

ABD’deki sorunlar, derin siyasi bölünmenin yanı sıra emekliliğe hazırlanmak için tasarruf eksikliği ile daha da ağırlaşıyor. Peter Grandich konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ortalama bir Amerikalının emeklilikten önce 100.000 dolardan daha az birikimi var. Şimdi sözde onurlu bir emeklilik sonrası yaşam tarzına öncülük etmenin 2,7 milyon dolara mal olması bekleniyor ve bu şu anda Wall Street’te konuşulmayan en büyük sorunlardan biri: Amerika’nın emekliliğe hazırlıksızlığı, özellikle de insanlar artık çok fazla yaşadığı için eskisinden daha uzun.

Bu ortamda Peter Grandich, altın fiyatlarının 4.000 doları göreceğini belirtiyor ve altın piyasasına dikkatleri çekiyor. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altın tahmini için“Ekonomistlerden Altın Yorumları: Bu Gelişme Piyasaya Yön Verecek!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.