Galaxy A70 güncelleme aldı! USB-C atağı geldi

0

Samsung en iyi orta seviye telefonlarından birisi olan ve 6.7 inç büyüklüğünde ekrana ev sahipliği yapan Galaxy A70 için yayınladığı güncellemelere bir yenisini ekledi. Peki, Galaxy A70 güncelleme ile neler kazandı? Gelin, birlikte bakalım.

A705GMDDU3ASI2 sürüm numaralı güncelleme, 648 MB boyutunda. İlk olarak Hindistan’da yayınlanan güncelleme kamera ve güvenliğe odaklanırken, aynı zamanda yeni kulaklık desteği ile kullanıcıları sevindiriyor.

Galaxy A70 güncelleme ile USB-C kulaklık desteğine kavuştu!

Ekrandan parmak izi okuyucunun performansı iyileştirilirken, kameranın fotoğraf kalitesinin daha iyi hale getirildiği belirtiliyor. Buna ek olarak genel sistem performansı iyileştiriliyor ve tespit edilen hatalar gideriliyor.

Güncellemenin dikkat çekici yeniliği ise, USB-C kulaklık desteğinin gelmesi oldu. Bu sayede 3.5 mm’lik kulaklıklara ek olarak USB-C üzerinden bağlayacağınız herhangi bir kulaklığı Galaxy A70 ile kullanmanız mümkün.

Eylül ayı güvenlik yamalarına ev sahipliği yapan güncelleme de, Samsung’un üçüncü parti uygulama ekleme furyası devam ediyor. Bu nedenle güncellemeyi yüklediğinizde Snapchat ve Booking uygulamaları da telefonunuza yükleniyor.

Tabi, bu uygulamaları güncellemeyi yükledikten sonra hemen kaldırabiliyorsunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.