Galaxy M20s bataryası ile rakip tanımayacak

0

Bu yıl Galaxy A serisini baştan aşağı yenileyen Samsung aynı zamanda Galaxy M serisini kullanıcılara sundu. Galaxy A serisindeki modellerin “S” versiyonlarının tanıtılmaya başlanması ile aynı strateji şimdi Galaxy M serisine uygulanıyor.

Bu kapsamda Galaxy M20s hakkında ilk detaylar ortaya çıktı. Geçtiğimiz ayın sonuna doğru ortaya çıkan raporlar, Galaxy M20’nin devam modeli olan bu akıllı telefonun 6000 mAh’lık bir bataryaya sahip olacağını belirtiyordu.

Galaxy M20s bataryası: 6000 mAh olacak!

SM-M207 model numarasını ve EB-BM207ABY ürün kodunu taşıyan telefon, 5830 mAh kapasiteli batarya ile ortaya çıktı. Bugün yayınlanan reklam afişi ile Galaxy M serisine 6000 mAh bataryalı bir modelin geleceği resmen doğrulandı.

#GoMonster sloganın yer aldığı tanıtım afişinde, 6000 sayısı vurgulanıyor. Bu tanıtım afişi sonrasında Galaxy M20s modelinin geleceğine kesin gözüyle bakılırken, cihazın diğer teknik özellikleri bilinmezliğini koruyor.

Bilinmezliğin devam ettiği bir diğer önemli konu ise, Galaxy M serisinin “S” modellerinin hangi pazarlarda satışa sunulacağı. Galaxy M serisinin yeni üyeleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için biraz daha zamana ihtiyacımız var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.