Galaxy Note 10 yeni bir renk seçeneği ile geliyor!

0

Samsung’un kısa bir süre içerisinde duyurulması beklenen amiral gemisi modeli Galaxy Note 10 modeli hakkında bilgiler her geçen gün çoğalmaya devam ediyor. Şimdi de telefon için hazırlanmış olan ön sipariş sözleşmesi internete düştü. İşte Galaxy Note 10 ön sipariş sözleşmesi!

Galaxy Note 10 ön sipariş sözleşmesi detayları

7 Ağustos’ta tanıtılması beklenen akıllı telefonun, ön sipariş sürecinin 23 Ağustos’a kadar devam edeceği görülüyor. Ayrıca her bir operatör şirketi, telefon için farklı farklı kampanyalar ile karşımıza çıkacak. Telefonun yanında bazı promosyonlar da verilecek. Bu promosyonlar arasında Galaxy Buds gibi dikkat çekecek ürünler de yer alıyor.

Bir operatörün sunduğu kampanyada telefonun 999 dolar fiyat etiketiyle satıldığı görülüyor. Telefonu bu kampanya ile satın almak isteyen kullanıcılar, 24 ay boyunca aylık 41,62 dolar ödeyerek telefona sahip olabilecekler.

Galaxy Note 10 yeni renk seçeneği ile gelecek!

WinFuture tarafından sızdırılan görseller, Rose renk Galaxy Note 10 modeline işaret ediyor. Normalde beyaz, gümüş ve siyah renk seçenekleriyle satışa sunulacak olan telefonun, Rose (Gül) renk seçeneği ile birlikte gelmesi daha fazla kullanıcıya hitap etme olasılığını yükseltiyor.

Telefonun diğer teknik özelliklerine baktığımızda Galaxy Note 10 modellerinin Qualcomm Snapdragon 855+ veya Exynos 9820 işlemci ile birlikte gelmesi bekleniyor. Bunun yanı sıra telefonun UFS 3.0 dahili depolama alanıyla 12GB + 256GB veya 12GB + 512GB varyasyonlarıyla satışa sunulması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.