Galaxy Note 10’un kamerası artık daha iyi!

0

Samsung başta Galaxy Note 10 ve Galaxy S10 olmak üzere telefonlarını Android 10 sürümü ile buluşturmak için çalışmalarına tüm hızla devam ediyor. Tabi, bu süre zarfında standart güncelleştirmeler ile cihazları iyileştirmeyi ihmal etmiyor.

Bu kapsamda Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus modelleri için yayınlanan güncellemelere bir yenisi eklendi. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki cihazlar için yayınlanan güncelleme ile Avrupa’daki cihazlara verilen güncelleme farklı.

Galaxy Note 10 güncelleme aldı! Kamera artık daha iyi

ABD’deki güncelleme N97xU1UES1ASI3 sürüm numarasını taşıyor. Yaklaşık 200 MB boyutundaki güncelleme, Ekim güvenlik yamalarını cihazlar ile buluşturuyor. Avrupa’da yayınlanan güncelleme ise kullanıcıları biraz daha sevindiriyor.

Avrupa’da yayınlanan güncelleme şu anda Hollanda, Belçika ve Almanya’daki kullanıcılara ulaştı. Ekim ayı güvenlik yamaları ile sınırlı kalmıyor. 260 MB boyutunda olan ve N97xFXXU1ASJ2 yazılım sürüm numarası ile karşımıza çıkan güncelleme, kamera uygulamasını ve çekilen fotoğrafların kalitesini iyileştiriyor.

Ayrıca klavye uygulamasının daha iyi hale getirildiği belirtiliyor. Güncellemenin ülkemizdeki cihazlara ne zaman ulaşacağı şu anda bilinmezken, Note 10 Android 10 Beta testlerinin kısa süre içerisinde başlayacağını belirtmek isteriz.

Samsung’un Android 10 güncellemesini alan ilk telefonları Note 10 ve  S10 olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.