Galaxy Note 9 için Android 10 muştusu geldi

0

Akıllı telefon üreticileri Eylül ayının ilk haftasında yayınlanan Android 10 güncellemesini, cihazları ile buluşturmak için çalışmalarına tüm hızla devam ediyor. Nokia ilk güncellemeyi yayınlarken Samsung’da test sürecini başlattı.

Galaxy S9 Android 10 güncellemesi için test sürecinin başladığını kısa süre önce sizlere duyurmuştuk. Galaxy S9’un yanı sıra geçen yıl tanıtımı gerçekleştirilen bir diğer amiral gemisi olan Galaxy Note 9 için güncelleme test edilmeye başlandı.

Galaxy Note 9 Android 10 güncellemesi test ediliyor!

N960FXXU3DSJ3 sürüm numarasını taşıyan test yazılımı, One UI 2.0 kullanıcı arayüzüne ev sahipliği yapıyor. Yeri gelmişken belirtmeliyiz: Samsung’un Android 10 güncellemesini yayınladığı telefonlar, One UI 2.0’a geçiş yapacak.

Samsung’un Galaxy Note 9 kullanıcılarını ne zaman test sürecine dahil edeceği şu anda bilinmiyor. Testler şirket içerisinde gerçekleştirilirken, dün Galaxy S10 serisi için yapılan açıklamada Beta testinin ilk olarak Güney Kore’de başlatılacağı belirtilmişti.

Galaxy Note 9 özelliklerini hatırlamak gerekirse: Cihazın 6.4 inçlik Super AMOLED ekranı 1440×2960 piksel çözünürlük sunuyor. 10 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Exynos 9810 işlemciden güç alan telefon, 6 GB / 8 GB RAM ile geliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.