Gameloft, birinci Apple Arcade oyununu açıkladı

0

Apple yeni oyun servisi Arcade ile ilgili merak edilen tüm soruların yanıtını 10 Eylül etkinliğinde verdi. 19 Eylül’de sunulacak olan Arcade’in ülkemizdeki aylık fiyatı 34,99 TL olacak. 100 oyunla birlikte gelecek olan platform için oyunlar da yavaş yavaş duyurulmaya başlandı. Gameloft da ilk Apple Arcade oyununu açıkladı. Ballistic Baseball Apple Arcade için geliştirilmiş bir oyun olarak karşımıza çıkacak.

Ballistic Baseball Apple Arcade için geliyor

19 Eylül günü Apple Arcade ile birlikte çıkacak olan oyun, temelde bir beyzbol oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Ballistic Baseball, atıcı ile vurucu arasındaki asırlık rekabetin, gerçekçi bir kapışma ortamında resmedilmesine odaklanıyor. Strateji, hangi oyuncuların hücum ve savunmaya geçeceğini belirlemek için sahada başlıyor ve kullanıcıların yetenekleri, seçmiş oldukları atıcıların ve vurucuların saha içinde kontrol edilmeleri ile teste tabi tutuluyor.

Çevrim içi mücadelelere de olanak sağlayan oyun, çapraz platform desteği sayesinde tüm Apple cihazlarından takip edilebiliyor.

Game Center sayesinde, rekabetçi deneyimi arttırmak için dengeli bir eşleştirme sistemi ve başarım listesi gibi özelliklerin de oyunda olduğunu belirtelim.

Konuyla ilgili açıklama yapan Gameloft’un CEO’su Stéphane Roussel, abonelik servisi modellerinin oyun sektörünün bir sonraki adımlarından biri olduğuna dikkat çekti. Roussel aynı zamanda yeni oyunun Apple ile uzun süredir devam eden ilişkilerinin bir kanıtı olduğunu söyledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.