Geliyor Gelmekte Olan: Merakla Beklenen Valorant Mobile’dan İlk Görüntüler Sızdırıldı

0

Riot Games’in tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip rekabetçi FPS oyunu Valorant mobil platformlara da adım atma hazırlığında. Valorant’ın mobil sürümünün test aşamasından ise ilk görseller sızdırıldı.

Riot Games en sevilen oyunlarından olan Valorant için pek çok plana sahip.

2020 yılında oyuncuların karşısına çıktığı andan bu yana büyük bir ilgi ile karşılanmış olan yapım şimdilik yalnızca PC kanadında oynanabilir olsa da Riot Games’in oyunun konsol sürümü için de çalışmalara başladığı bir iş ilanı ile ortaya çıkmıştı.

Valorant konsol sürümünün yanı sıra görünüşe göre yakın zamanda mobil ortamlarda da karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Esasen Valorant Mobile’ı görebileceğimizin ipuçları geçmişte Riot Games’in yetkili isimlerince verilmişti. Görünüşe göre proje biraz daha hız kazanmış durumda.

Mobil oyunlar hakkında yaptığı isabetli sızıntılarla tanınan bir Twitter hesabı Valorant Mobile’a ait olduğu söylenen ilk görüntüleri paylaştı.

Bu görselin oyunun başlangıç ekranı olduğu ifade ediliyor.

Sızdırılan görseller arasında direkt olarak oyun içerisinden de kesitler yer alıyor.

Oyunun karakter seçim ekranının ise şöyle olacağı konuşuluyor.????

Sızıntıları yapan kullanıcının verdiği bilgilere göre Valorant Mobile’ın ilk testleri Çin’de sınırlı sayıdaki kullanıcının katılımı ile yapılıyor.

Tüm bunların şimdilik birer iddiadan öteye gidemediğini, Riot Games cephesinden gelen resmi bir açıklama bulunmadığını da tekrar hatırlatmakta fayda var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.