Genshin Impact’in Summer Fantasia Güncellemesi 13 Temmuz’da Geliyor

0

 
Geliştirici miHoYo, Genshin Impact için Summer Fantasia olarak adlandırılan 2.8 güncellemesinin 13 Temmuz’da yayınlanacağını duyurdu.
 
Güncelleme ile The Golden Apple Takımadaları, yepyeni alanlar, ilgi çekici hikayeler, merak uyandıran bulmacalar, hazineler ve çeşitli ada eğlenceleri ile Gezginleri tekrar karşılayacak. Yeni yama ile beraber Diluc ve Fischl, yeni kıyafetlere kavuşarak farklı bir görünüm elde edecek. 
 
Yeni güncelleme ile büyük Summertime Odyssey sezonluk etkinliği başlayacak. The Golden Apple Takımadaları büyük değişim geçirecek. Yeni alemler, kapsamlı keşif unsurları, daha fazla hazine sandığı ve Gezgin’in yoldaşları hakkında beklenmedik hikayeler eklenecek. Bu heyecan verici maceraları deneyimleyenler, daha sonra dört yıldızlı oynanabilir karakter Fischl’i ücretsiz olarak elde etme şansına sahip olacak. 
 
Bir diğer yandan yeni gelecek olan Resonating Visions etkinliği ile de oyuncular ana hikayeden mesajlar taşıyan özel deniz kabuklarını toplayabilecek ve Fischl’in yeni kıyafetine erişebilecek. Bunun yanı sıra Diluc, Kaedehara Kazuha ve yeni oynanabilir dört yıldızlı Shikanoin Heizou karakterlerin arka plan hikayeleri de oyunculara sunulacak.
 
Genshin Impact şu anda PlayStation 5, PlayStation 4,  Epic Games Store üzerinden PC, App Store üzerinden iOS ve Google Play üzerinden Android için mevcut. Bir Switch sürümü de planlanıyor. 
 
Fragman videosu
 
 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.