Gizemli Balina: Bitcoin Bu Düzeylere Asla Düşmeyecek!

0

Günümüzde Bitcoin fiyatının yavaşlaması, neredeyse tüm kripto alanı için endişe verici hale geldi. Öte yandan, hafif sıçrama yaşayıp, ardından sıçramadan önceki fiyat seviyelerine geri dönülmesi BTC’nin yeni trendi haline gelmiş gözüküyor. Piyasadaki uzmanlara göre düzeltmelere rağmen fiyat, destek seviyelerinde güçlü kalabilir.

Analist: Bitcoin, 20.000 dolara düşmeyecek

Bununla birlikte, bir düşüş trendinin ortasında fiyat, destek seviyelerinin üzerinde güçlü bir şekilde durabilir. Popüler bir analist olan K A L E O’ya göre, 20.000 dolarlık tahminler asla karşılık bulamayacak. Analist, böylece, fiyatın bir daha bu seviyelere düşmeyebileceğini belirtti.

BTC fiyatında olumlu piyasa hissiyatları dikkat çekiyor

Kripto gazetecisi Sahana Vibhute’a göre olumlu piyasa hissiyatları yaklaşan boğa koşusunu körükleyebilir. BTC fiyatı için bir başka iyimserlik de zorluk ayarındaki ani düşüş. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere Çin’deki madenciler faaliyetlerini durdurup yer değiştirirken, aşağı yönlü ayarlama tüm zamanların en yüksek seviyesi olan %42.6’dan %27.94’e düşürüldü. Genel olarak, birçok analist ve kripto fenomeni, 2021’in sonundan önce kâr edilemeyebileceğini vurguluyor. Yine de uzun vadede fiyatın 100.000 doları kıracağına inanılıyor. Piyasa değerine göre ilk sırada yer alan kripto para birimi, yazım sırasında, 33.682 dolardan işlem görüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.