Gizemli Trader: Bu 7 Altcoin, Dikey Yükselerek Piyasanın Yıldızı Olabilir!

0

Popüler bir kripto para analisti ve trader’ı olan Altcoin Psycho, belirli bir altcoin grubunun yenilenen bir kripto boğa koşusunda öne çıkabileceğine inanıyor. Usta trader’ın tahminlerini birlikte inceleyelim…

Usta analist: Bu 4 altcoin ve daha fazlası boğa koşusunun yıldızları olabilir!

Sektörde “Altcoin Psycho” olarak bilinen usta analist ve trader, 278.000 Twitter takipçisiyle yeni tahminlerini paylaştı. Analist, birlikte çalışabilir Blockchain ağı Cosmos‘a (ATOM) bağlı kripto projelerinin piyasadan daha iyi performans göstermeye hazır olduğunu söylüyor. Usta analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tahmin: Cosmos ekosistemi, bir sonraki boğa koşusunda büyük ölçüde gelişecek. Tendermint bu kötü pazarda agresif hamleler yapıyor. Benim düşünceme göre, nihai bir THORChain (RUNE) çalışmasının Persistence (XPRT), Akash (AKT) ve DVPN (Sentinel) gibi Cosmos projelerini şiddetle yukarı çekeceğini göreceksiniz.

Ünlü trader: Bu 3 altcoin’de öne çıkan isimler arasında olacak!

Cosmos ağındaki diğer projeler arasında merkezi olmayan türev platformu Injective Protocol (INJ), merkezi olmayan finans (DeFi) likidite projesi Kira Network (KIRA) ve omni-chain merkezi olmayan borsa (DEX) Sifchain (EROWAN) yer alıyor.  Analistin dikkat çektiği altcoin’ler bunlardır.

Kripto para piyasasının geneline gelince analist, bir başka cesur tahminde bulundu ve gelecek yıl birçok varlık balonunun patlayacağını öne sürdü. Analiste göre, önümüzdeki 6-12 ay içinde itibari paranın değersiz olduğunu iddia edenlerin canının çok yandığını göreceğiz. Usta analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence önümüzdeki 6-12 ay içinde itibari paranın değersiz olduğunu iddia edenlerin canının çok yandığını göreceğiz. Her alternatif varlık sınıfı bir mini balonun içindedir. Kereste, gayrimenkul, kullanılmış arabalar, başlangıç ​​değerlemelerine bakın… Tüm baloncuklar. Kenara çekilen nakit, yakında nesiller boyu bir fırsat verebilir.

Analist: Bu 7 altcoin dikey yükselecek

Geçtiğimiz günlerde ünlü analist, ekosisteminin yükselmek üzere olduğunu tahmin ederek ölçeklenebilir Blockchain ağı Cosmos’u (ATOM) tekrar öne çıkarmıştı. Analist, bazı altcoin projelerinin dikey yükseleceğini vurguladı. Bu kripto paralar şunlardır: ATOM, merkezi olmayan bulut depolama projesi Akash (AKT), çevre odaklı Regen Network (REGEN), şifreleme platformu Sentinel (DVPN), birlikte çalışabilir merkezi olmayan finans (DeFi) aracı Persistence (XPRT), zincirler arası AMM Iris Network (IRIS)  ve merkezi olmayan açık kaynaklı Blockchain platformu Crypto.com’un yönetim tokeni CRO’dur.

Gizemli trader’ın patlayıcı kripto para tahminlerinin gerçekleşip gerçekleşmediğini birlikte izleyip göreceğiz. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla kripto para haberi için “Ripple Kâhini: XRP, BTC ve 2 Altcoin Bu Seviyelere Gidiyor!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.