Google Files, Android Q’ya ayak uyduruyor

0

Bir dosya yönetimi uygulaması olan Google Files, elde ettiği başarısı sayesinde kendisi ile gurur duyuyor. Telefondaki dosyaları arayan, onları bulan, hafızada yer açılması adına gerekli silme talimatlarını veren ve bunlara benzer işlemleri yöneten yazılım, 100 milyon kullanıcıya ulaştı.

Google Files karanlık mod seçeneğini getiriyor

Milyonlarca kişi tarafından tercih edilen Google Files, daha önce bağımsız uygulama geliştiricilerinin elinde olan dosya yönetimi piyasasının kontrolünü ele geçirdi.

Google Files yönetimi, bu başarının şerefine bir de karanlık mod müjdesi verdi. Genelde 8 GB’lık temizleme operasyonları ile ünlü olan uygulama, kullanıcılarının telefonlarını oldukça rahatlatıyor ve insanlara vakit kazandırıyor.

Ayrıca yedekleme hizmeti de veren program, dosyalara çevrim dışı bir şekilde ulaşmayı da sağlıyor. Android Q ile uyumlu bir şekilde çalışacak olan karanlık mod, toplam kullanıcı sayısını daha da artıracak gibi gözüküyor. Zira karanlık modu seçen bütün uygulamalar, teknolojiyi takip edenlerin çoğundan olumlu yorumlar alıyor.

Siz bu başarıyı nasıl buldunuz? Google bu sayede 200.000 kişi barajını aşabilir mi?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.