Google Pixel 4’ten yeni sızıntı fotoğraflar!

0

Apple’ın yeni cihazlarını ve hizmetlerini tanıtmasına saatler kala Google Pixel 4 de yeni bir sızıntı ile karşımıza çıktı. Tanıtılacak yeni iPhone‘larla tasarımları oldukça benzeyen Google Pixel 4 tasarımı bir kez daha onaylandı.

Google Pixel 4 tasarımı yeni sızıntılarla tekrar onaylandı!

Apple‘ın beklenen etkinliğine saatler kala yeni iPhone 11 tasarımına oldukça benzeyen Google Pixel 4 ailesi hakkında da yeni sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde hem performans testi sızıntıları hem de tanıtım filmi sızıntısıyla dikkat çeken yeni Google Pixel ailesi bugün de yeni görsellerle karşımıza çıktı.

Şimdiye kadar ortaya çıkan birçok tasarım sızıntısını onaylayan görseller isabetli sızıntılarıyla tanınan bir Reddit kullanıcısı tarafından sızdırıldı. Yeni görseller ile de arka tarafta iPhone 11 ailesi ile oldukça benzer kamera kurulumu kare olarak karşımıza çıkacak.

Üç kamera bir de LED flaş ile karşımıza çıkan cihazın ana kamerasının 12 Megapiksel, Telefoto lens olan kamerasının ise 16 Megapiksel olması bekleniyor. Üçüncü kamera ToF lens olması beklenirken kaç Megapiksel olduğu konusunda bir bilgi yok. Ayrıca kameraların diyafram aralıkları da henüz bilinmiyor.

Yeni görüntülerle de arka kasadaki parlak yapı onaylansa da plastik bir alaşımla mı cam benzeri bir alaşımla mı karşımıza çıkacağı bilinmiyor. Ön tarafta ise çentikli bir tasarım değil düz bir ahize boşluğu bulunuyor. Aslında bu yeni çıkan amiral gemisi tasarımlarına bakacak olursak oldukça çağ gerisi dursa da Google kendi tasarım çizgisini bozmayacak gibi duruyor.

Google Pixel ailesinin yeni üyeleri Pixel 4’ün ve Pixel 4 XL’nin Ekim ayı başında yapılacak olan lansman ile tanıtılması bekleniyor. Cihazın performans testlerini detaylı olarak görmek için aşağıdaki haberimizi okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.