Google Play Pass hizmetinin birinci imajları

0

Bu yılın ilerleyen zamanlarında Apple, iOS kullanıcıların 100’den fazla premium oyuna erişebilmesini sağlayacak olan Apple Arcade üyelik hizmetini başlatacak. Aylık bir ücret karşılığında kullanıcılar bu hizmetten faydalanacak. Son çıkar haberler Google’ın da benzer bir hizmet hazırlığında olduğunu söylüyor. Test aşamasındaki Google Play Pass uygulamasının birkaç ekran görüntüsü şimdiden internete sızdırıldı.

Google Play Pass abonelik hizmeti başlıyor

Google Play Pass isimli servisin varlığı da ortaya çıkan ekran görüntüleriyle doğrulandı. Ortaya çıkan fotoğraflarla birlikte Play Pass’in aylık 4,99 dolardan ücretlendirileceği söyleniyor. Ancak, Google’ın hizmeti halka açtığında aynı fiyatlandırma üzerinden devam edip etmeyeceği henüz belli değil. Play Pass aboneliği alan kullanıcılar herhangi bir reklam ya da uygulama içi satın almaya maruz kalmadan premium uygulamalara ve oyunlara erişebilecek. Sızan ekran görüntülerinde Stardew Valley ve Marvel Pinball olduğu görülüyor.

Sızan görüntülerde Play Pass’in ücretsiz bir deneme sürümünün de olacağı görülüyor. Böylece aylık aboneliğe başlamadan önce Google, kullanıcıya denemesi için zaman verecek.

Google’ın premium hizmeti ne zaman başlayacağı ve hizmet yayınlandığında nasıl değişikliklerin yaşanacağı henüz bilinmiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.