GTA 6 ÇIKTI! – İNDİRME LİNKİ!

Dünayaca ünlü bir bilgisayar oyunu platformu olan Rockstar Studio’nun sessizliği akıllarda tek bir soru bıraktı. GTA 6 NE ZAMAN ÇIKACAK? Bunun için Rockstar’ın bir cevabı yok ancak Rockstar Games’in yakın zamanda yayınladığı iş ilanı, uzun zamandır beklediğimiz oyun için ilk fragmanın yakında yayınlanabileceğini gösteriyor.

Rockstar’ın yeni iş ilanı GTA 6 fragmanı için mi?

Grand Theft Auto, 1997 yılından beri oyun severlerin favori listesinde liderliği ele almış durumda. Yayınlanan her oyunu, bir sonraki oyun için beklentileri yükseltiyor. Bu serinin 6. halkasıysa piyasaya sürülmek için gün sayıyor.

Şimdiye kadar GTA 6 için çok söylenti çıktı. Ancak Rockstar Studio büyük titizlik ile yaptığı bu çalışmadan dışarıya bilgi sızmasına kesinlikle izin vermiyor. Tabi bu durum söylentilerin çıkmasının önüne geçmiyor.

Uzun süredir GTA 6 üzerinde çalışan Rockstar, öte yandan da PS5 ve Xbox Series X için ‘GTA 5 Remaster’ projesini geliştirmeye devam ediyor. Buna ek olarakta, stüdyonun diğer serideki başka oyunlarının remaster versiyonlarını görebileceğimiz de söyleniyor.

Etiket(ler): , , , , , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

GTA 6 ÇIKTI! – İNDİRME LİNKİ! için 2 cevap

  1. Zeynep Adar diyorki:

    Sabırsızlıkla bekliyorumm mükkemel olacak bu oyunn

  2. Geri izleme:2021 - EN ÇOK OYNANAN OYUNLARI -

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir