GTA severleri heyecanlandıran GTA 3 tezi

0

GTA 6 ile ilgili birçok bilgiyi sır gibi saklayan ve yeni oyunun ne zaman sunulacağını şimdilik gizli tutan Rockstar Games, Avustralya’da ilginç bir hamle yaptı. Şirket, burada bir sertifika aldı. Bu sertifika yeni bir oyuna işaret ediyor. Şimdiye kadar hiçbir oyununu yeniden sunmamış olan Rockstar Games bu kez geleneği bozabilir. Alınan sertifika, Grand Theft Auto 3 oyununa işaret ediyor. GTA 3 geri mi dönüyor?

Rockstar, GTA 3 oyununu geri mi getiriyor?

Ekim 2001 yılında hayatımıza giren oyun, uzun süre tüm dünyada en çok sevilen oyunlar arasında yer aldı. Ancak, aradan çok uzun zaman geçti ve GTA’nın birçok yeni oyunu hayatımıza girdi. Şimdilerde Avustralya cephesinden gelen bir haber ise oyun severleri heyecanlandırdı.

Rockstar Games‘in aldığı sertifikada GTA 3 detayı dikkat çekiyor. Tabii bu detaydan doğrudan yeni bir GTA 3 oyunu gelecek sonucu çıkarmak çok doğru değil. İhtimaller arasında yanlışlık olabileceği de söyleniyor. Ancak farklı ihtimaller de söz konusu. Bunlardan biri de oyunun Nintendo Switch için gelebileceği. Bir diğer ve oyuncuları en çok heyecanlandıran ihtimal ise oyunun yenilenerek tekrardan piyasaya sürülmesi.

Rockstar Games‘in bu konuyla ilgili nasıl bir adım atacağını, oyunun yeniden hayatımıza girip girmeyeceğini ilerleyen günlerde öğreneceğiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.