Hakikaten Kaldırılamayan Thor’un Cazibeli (Video)

0

Türkiye’de dünya standartlarında video çeken ve gerçekten ünlü olan az YouTuber var, Tolga Özuygur da bu azınlığa dahil. Kendisinin çektiği videolardan daha önce de bahsetmiştik. Buradan ulaşabileceğiniz haberimizden rapçi robot yaptığı videoya, buradaki haberimizden o robotun yeni şarkısına ve buradaki haberimizden Iron-Man zırhı yaptığı videoya ulaşabilirsiniz.

Kendisi yine efsane bir video ile karşımızda. Bu sefer ki videosunda Tolga Özuygur, bizlere gerçekten yerden kaldırılamayan ve sadece ‘layık’ olanların yerinden oynatabildiği bir Thor’un çekici yaptığını gösteriyor.

Sadece tek bir kişi kaldırabiliyor!

Tolga Özuygur’un tasarladığı bu Thor’un çekicini sadece ‘layık’ olanların kaldırabildiği kısım işin tabii ki şaka kısmı. Şu anda Thor’un çekicini sadece Tolga’nın kendisi kaldırabiliyor, sebebi ise eline taktırdığı RFID implantı. Videoda da görebileceğiniz gibi Thor’un çekici Mjolnir’in içine elektromanyetik bir kilit düzeneği kuruyor. Bu sayede sadece RFID implanta sahip olanlar Thor’un çekicini kaldırabiliyorlar.

Tolga’nın bu güzel projesi için Disney Plus Türkiye de yeni çıkan Thor: Love and Thunder’ın ön gösterimine Tolga’yı davet etmiş. Videonun ilerleyen kısımlarında Mjolnir’i kaldırmaya çalışanları izleyebilirsiniz.

Yani gerçek hayatta inşa edilmiş bu Thor’un çekicini kaldırmaya ‘layık’ olmak için yapmanız gereken şey elinize bir RFID implant taktırmak. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Tolga Özuygur’un dokunduğu yüzeyi çarpan eldivenini denediğimiz videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.