Heavy Metal Machines, Yeni Metal Pass ile Orta Çağ Temasını Başlatıyor!

0

Birinci yılını kutlayan Heavy Metal Machines, oyuncular için ödüller hazırladı. Yeni Metal Pass ile Orta Çağ temasına geçiş yapan ve yeni kostümlerle oyuncuları karşılayan Heavy Metal Machines, bu heyecan dolu maceraya herkesi bekliyor!

Ücretsiz çok oyunculu bir PC oyunu olan Heavy Metal Machines, düzenlediği Metal League ile espor tarafında kıyasıya mücadelelere sahne olan turnuvalar düzenlerken, arenayı güncel tutmayı ve yeni içeriklerle oyunculara keyifli bir oyun deneyimi sunmayı ihmal etmiyor.

Orta Çağ’ın getirdiği ödüller sahiplerini bekliyor!

Daha fazlasını öğrenmek için yeni sezona şuradan göz atabilirsiniz: https://youtu.be/8-iK7IAAPHc

Heavy Metal Machines’ın birinci yılı kutlamaları başladı!

Bu bir yıl boyunca gerçekleşen aktiviteleri kısaca özetleyen Hoplon CEO’su Rodrigo Campos, “Heavy Metal Machines lansmanının birinci yılını kutluyoruz ve o zamandan beri düzenli olarak ek içerik ve ödüller içeren yeni sezonlar, ayrıca para ödülü olan çevrimiçi turnuvalar, dereceli mod, gamepad desteği, emojiler ve oyuncuların becerilerini oyunun yapay zekasına karşı eşleştirmede test edebilecekleri bir eğitim modunu sağladık. Bu lansmanlar, birçok haberi dört gözle bekleyen topluma her zaman en iyi deneyimi sunma taahhüdümüzü pekiştiriyor. Heavy Metal Machines’ın altıncı sezonunda elde edilen sanatsal sonuçtan gurur duyuyoruz. Orta Çağ teması ve yeni görünümler, binici becerileri üzerinde inanılmaz etkilere sahip ve oyunda şimdiye kadar yapılmış herhangi bir kostümden daha iyi performans gösteriyor. Topluluğun hoşuna gideceğinden eminiz” dedi.

Kuzey Amerika internet sitesi MMO Hutstarafından 2018 yılının en iyi ve en yeni MOBA’sı olarak seçilen Heavy MetalMachines, ücretsiz olarak buradan

Daha fazla bilgi almak ve yeniliklere göz atmak için ise http://www.hoplon.com internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.