Honor 20S tanıtım tarihi resmen açıklandı

0

Huawei markasının çatısı altında telefon satışlarına devam eden Honor markası, arkasındaki 4 kamerası sayesinde dikkatleri üzerine çekiyor. Uygun fiyatlı bir telefon olması beklenen Honor 20S, ne zaman kullanıcıların beğenisine sunulacak?

Honor 20S tanıtım tarihi açıklandı

Çentikli bir ekranla donatılan yeni model, 32 Megapiksel ön kamera eşliğinde kendisini seçenlere hizmet verecek. Kimi kaynaklar bu telefonun Kirin 810 işlemcisini kullanacağını söyledi. Bazı kaynaklar ise Honor markasının işlemci seçimini Kirin 890 olarak açıkladı. Henüz net bir bilgi yok.

Ayrıca işlemci konusunda da henüz resmi bir açıklama yapılmadı. İlgili yonganın 7 nanometre mimarili olması bekleniyor. Bunlara ek olarak cihazda gece modu özelliğinin bulunacağı da bildirildi. Doğrulanması gereken birçok bilgi için biraz daha beklemek gerekiyor.

Halihazırda doğrulanan en önemli bilgilerden biri, akıllı telefonun tanıtım tarihi ile ilgili. Zira Honor 20S tanıtım tarihi, nihayet, açıklandı. Buna göre Çin’in Vuhan şehrinde tanıtılması planlanan model, 4 Eylül 2019‘da gerçekleştirilecek olan bir etkinlikte sergilenecek.

Size göre Honor 20S’in tasarımı ve teknik özellikleri nasıl? Kendisinin sizin beklentilerinizi karşılayacağını düşünüyor musunuz?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.