Honor 20S tasarımı ve özellikleri ortaya çıktı!

0

Huawei’nin alt markası olan ve ülkemizde aktif olarak faaliyet gösteren Honor her geçen gün yeni bir akıllı telefon ile karşımıza çıkıyor. Bu kez Honor 20 serisinin dördüncü üyesi olmaya hazırlanan Honor 20S modeli ortaya çıktı.

Cihazın Google Play Console üzerinde listelenmesi bazı özellikleri ve tasarımı gün yüzüne çıkardı. Ancak, Honor 20S modelinin teknik özelliklerinden çok tasarımı ile bizleri şaşırttığını söylemeliyiz.

Honor 20S tasarımı ve özellikleri 

Honor 20 ve Honor 20 Pro‘daki delikli ekran tasarımının aksine, 20S modelinde çentikli ekrana yer veriliyor. 6 inç büyüklüğündeki ekranın çözünürlüğü şu anda bilinmezken, cihazın 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı sunduğu belirtiliyor.

Android 10 işletim sistemi ile kutudan çıkacak olan Honor 20S modelinde parmak izi okuyucu yer aldığı doğrulandı. Ancak, ekrandan parmak izi okuyucu mu yoksa fiziksel bir parmak izi okuyucu mu olduğu şu anda bilinmiyor.

Serinin önceki iki modelinde parmak izi okuyucu yan tarafta. Bazı kaynaklar Honor 20S modelinde ekrandan parmak izi okuyucu olacağını belirtiyor.

Tabi, işlemci en çok merak edilen konuların başında geliyor. Henüz bu konuda ortaya çıkan bir rapor bulunmuyor olsa da, beklentiler cihazın Kirin 810’dan güç alacağı ve dört arka kameraya sahip olacağı yönünde.

Bu bilgilerin doğrulanabilmesi için biraz daha zamana ihtiyacımız var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.